Würth Barkod Tarayıcı - Tarayıcı tabanlı sipariş sistemleri

Barkod tarayıcı ile sipariş vermek hiç olmadığı kadar kolay!

Barkod tarayıcıları kullanarak, depolama raflarınızdaki ve malzeme deponuzdaki verimliliği artıracaksınız. Başlıca avantajları olarak, giriş hatalarıyla birlikte manuel siparişlerin tamamen ortadan kaldırılmasının yanı sıra sipariş sürecinin otomasyonu ve işlem sürelerini kısaltmasıdır. Ayrıca, stoklarınız, mal tüketiminiz ve depo yönetiminiz hakkında eksiksiz bir genel bakış elde edersiniz.

Würth tarayıcı - otomatik tedarik sistemi

 

Çevrimiçi ve çevrimdışı bağlantı: minimum çaba, maksimum verimlilik

Tarama

İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde barkodları tarayabilmek için Würth lazer tarayıcıyı kullanın. Ürün bilgilerini raftan, ORSY® ambalajından tarayın veya katalogdaki barkodu okuyun ve veri aktarılır aktarılmaz gerekli tüm sipariş ayrıntılarına online olarak sahip olun. Siparişinizi geçene kadar cihazınızdaki tüm taranan ürünleri kaydedebilirsiniz.

Kontrol

Bilgiler taranır ve Würth çevrimiçi mağazasında alışveriş sepetinize aktarılır, burada kontrol edebilir ve isterseniz daha fazla öğe ekleyebilirsiniz. Satınalma işlemini doğrudan dahili süreçlerinizle paralel hale getirmek için maliyet merkezleri, sipariş numaraları, ürün numaraları ve teslimat adresleri atayabilirsiniz.

Sipariş

Tek bir düğmeye tıklayarak siparişinizi sistemimize aktarın. Siparişinizin onayını hemen alacaksınız. Ürün, seçtiğiniz kondisyonlar uyarınca ve kayıtlı adresinize teslim edilecektir.

Teslimat!

Diğer seçenekler parmaklarınızın ucunda: çalışan yönetimi, maliyet merkezi tahsisi, teslimat adresi yönetimi, envanter, bütçe tahsisi, iş akışı onayı

ORSY® depolama yönetimi

Barkod tarayıcımız için mükemmel bir tamamlayıcı mı arıyorsunuz? ORSY® raf sistemleri!

ORSY® raf sistemi farklı versiyonlarda mevcuttur ve ihtiyaçlarınıza göre ayrı ayrı yapılandırılmıştır. Bu şekilde, malzemelerinize en uygun genel bakışa sahip olursunuz ve yeniden sipariş vermek isterseniz ürünleri barkod tarayıcı ile tarayabilirsiniz.

Çözümümüzle ilgileniyor musunuz?

Tarayıcınızı e-posta yoluyla sipariş edin info@wurth-industrie.com.tr, bağlan ve başla!

İletişim

İletişim

Sizin için buradayız!

Bizimle +90 212 716 5200'ı arayarak ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz info@wurth-industrie.com.tr

İndir