Würth Industrie Service Türkiye

Würth Industrie Service Endüstriyel Hizmetler Pazarlama Limited Şirketi, 2008 yılında kurulmuştur. WINWORK®'ün bir parçası ve Würth Grubu'nun bağımsız bir şirketi olan Würth Industrie Service Türkiye, Silivri, İstanbul'daki lokasyonunda Türk endüstriyel müşterilerine C-Parçalarının tam hizmet sağlayıcısı olarak tedarik etmekten sorumludur.

 
Özelleştirilmiş C-Parçaları çözümleri

Würth Industrie Service, "CPS® C-Product Service" markası altında, imalat sanayi müşterilerine tarayıcılara sahip raf sistemleri, otomatik elektronik sipariş sistemleri veya Kanban kutu sistemlerini kullanarak tam zamanında tedarik gibi ihtiyaca özel lojistik tedarik konseptleri sunmaktadır. Böylece müşteriler üretimde montaj hattına doğrudan tedarikten faydalanmaktadır. Würth Industrie Service, yenilikçi lojistik çözümlerine yakın zamanda patentli kutu ve RFID teknolojisine sahip Kanban sistemlerini de ekledi.

Mükemmel tedarikçi yönetimi

Küresel tedarik

Satın alma, Bad Mergentheim, Almanya'daki Würth Industrie Service'de merkezi olarak organize edilir ve tüm Avrupa şirketleri için C Parçalarının tedarikinden sorumludur.

 

Marka vaadimiz olan " C Parçaları. Kesinlik ile." sloganımızla, amacımız maksimum süreç ve tedarik güvenliğinin yanı sıra maksimum sistem ve ürün kalitesi kesinliği sağlamaktır. Optimum ve otomatik bir C-Parçası tedariki, doğru ürünün, doğru miktarda, doğru zamanda, doğru yere, doğru kalitede ve doğru fiyatta gönderilmesini gerektirir. Sistem çözümlerinin ve ürün yelpazesinin müşteri odaklı olarak daha da geliştirilmesiyle, kendimizi sürekli olarak endüstriyel şirketlerin değişen gereksinimlerine uyarlıyor ve C-Parça yönetiminde maksimum güvenlik ve verimlilik sağlıyoruz.

Profesyonel ve endüstriyel C-Parçalarının işlenmesi için 1.400.000'den fazla üründen oluşan özel bir ürün yelpazesi temel oluşturmaktadır: Ürün yelpazesi, norm ve standart parçaları; bağlantı elemanları ve sabitleme elemanları; müşteriye özel çizim ve özel parçalar; yardımcı ve işletim malzemeleri ve çok daha fazlasını içerir.

İnteraktif ziyaretçi platformu WISperience

Yeni interaktif ziyaretçi platformumuzda Würth Industrie Service dünyasını keşfedin! Şirket sunumu ve 360° lojistik turunun yanı sıra, verimli C-parça yönetimi için ürün ve tedarik çözümlerimizle ilgili bir uzmanlık alanını da ziyaret edebilirsiniz.

Würth Industrie Service
Şirket Profili
Würth Industrie Service

"Her zaman ilerideyiz - ama köklerimize bağlıyız." Bu cümle Würth Industrie Service'in felsefesini özetlemektedir. Bir marka olarak. Bir şirket olarak. C-Parçaları ortağı olarak.

Şirket profiline gidin

İnovatif depo lojistiği
İnovatif depo lojistiği
Lojistik merkezi

Benzersiz, özgün lojistik konseptleri ve yenilikçi otomasyon teknolojileri ile tüm müşterilerimize doğrudan Bad Mergentheim, Almanya'daki lojistik merkezimizden tedarik sağlıyoruz.

Kanban lojistiği hakkında daha fazla bilgi

Bir aile şirketi
Bir aile şirketi
Würth Group

Würth Industrie Service, ana faaliyet alanı olan montaj ve sabitleme malzemelerinin dağıtımında dünya pazar lideri olan Würth Group'un bir şirketidir.

Würth Group hakkında daha fazla bilgi

Etkinlikler Bağlantı teknolojisi
Saha içi etkileşim
Etkinlikler

Teknik seminerlerde ve müşteri açık günlerinde, C-Parçaları yönetimi ve bağlantı teknolojisi hakkındaki en son bilgileri doğrudan uzmanlarımızdan alacaksınız.

Etkinliklere ve tarihlere göz atın

Fuarlar
Uzmanlık bilgi alışverişi
Fuarlar

Çeşitli fuarlarda ve sektör platformlarında fikir alışverişinde bulunun ve verimli bir C-Parça yönetimi için trendler ve teknolojiler hakkında yeni bakış açıları kazanın.

Fuar tarihlerimize göz atın

İnteraktif ziyaretçi platformu
İnteraktif ziyaretçi platformu
WISperience

Yeni interaktif ziyaretçi platformumuzda Würth Industrie Service dünyasını keşfedin! Şirket sunumu ve 360° lojistik turunun yanı sıra, verimli C-parça yönetimi için ürün ve tedarik çözümlerimizle ilgili bir uzmanlık sergisini de ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Şirket stratejisi - aynı yöne doğru birlikte ilerlemek. Hedefle. Odaklan. Harekete geç.

Lokasyonlar - Uluslararası. Ulusal. Bölgesel.

Würth şube bulucu

Uluslararası lokasyonlar

Würth Industrie Service'in başarı öyküsü. Şirket şu anda dünya çapında 6.800'den fazla kişiyi istihdam etmektedir. 20.000'den fazla müşteri için. 40'tan fazla ülkede şirketler.


 

Broşür ve el ilanları gibi tüm belgeler buradan indirilebilir.