Bağlantı teknolojisi vidası
Başlangıç noktamız ve tutkumuz

Vidalar, somunlar, contalar - önemsiz gibi görünebilir ama çok değerlidir: TEK bir bağlantı elemanının eksikliği bir ekskavatörün üretimini durdurabilir. Bağlantı parçalarınızın tam olarak ihtiyacınızın olduğu yerde olduğunundan emin olmanızı sağlıyoruz.

Würth, üründe ve hizmette kalite.

Başlangıç noktamız ve tutkumuz

Vidalar, somunlar, contalar - önemsiz gibi görünebilir ama çok değerlidir: TEK bir bağlantı elemanının eksikliği bir ekskavatörün üretimini durdurabilir. Bağlantı parçalarınızın tam olarak ihtiyacınızın olduğu yerde olduğunundan emin olmanızı sağlıyoruz.

Würth, üründe ve hizmette kalite.

Uzmanından bağlantı ve sabitleme elemanları

Eşsiz ve geniş bir bağlantı ve sabitleme parçası yelpazesi sunuyoruz

İki kişiden uluslararası bir şirkete - Würth güçlü bir şekilde büyüyor 1945'te kuruldu. Şirketin dev adımlarla büyümesine sektörel çeşitlilikteki sürekli artış eşlik etti. Bu gün size devasa bir bağlantı malzemesi ve diğer parça çeşitliliği sunuyoruz, kişisel ihtiyaçlarınıza ve uluslararası standartlara uygun şekilde.

Çıkarılabilir bağlantıların avantajları

Modülleri ya da parçaları birleştirmek istiyorsanız, bunları yapıştırabilir, kaynak yapabilir, perçinleyebilir ya da lehimleyebilirsiniz. Ancak bu yöntemlerin bağlanan parçaların kolayca tekrar ayrilamamasi gibi bir dezavantajı var. vidali bağlantıda ise bu durum farklı: Parçaları birbiriyle birleştirmek ve ihtiyacınız olduğunda ayırabilmek için tek ihtiyacınız olan bir vida ve bir somun ya da bir delik ile bir vida. Konsept tasarım kadar basit ve maliyeti çok düşük.

Bağlantı ve sabitleme elemanı çeşitlerimiz

Standart parçalar

Ürün yelpazemizde metal, plastik ya da tahta için bağlantı parçalarından tutun da, Din ve standart parçalara kadar bir çok çeşit bulunuyor:

Vidalar, somunlar, contalar, dişli miller, aralayıcılar, rondelalar, yaylar, pinler, kulplar, eklemler, gresörlükler, boyutlandırma elemanları ve çok daha fazlası.

Online mağazadaki bağlantı ve sabitleme elemanları

özel parçalar
Özel parçalar

Size aynı zamanda çizimlerinize ve teknik özelliklerinize göre - teste hazır, ihtiyaçlarınıza göre özel parçalar sağlıyoruz.

Özel üretimde, çizim parçalarınızı gerçeğe dönüştürmek için çok sayıda üretim sürecini destekliyor ve en geniş ürün yelpazesini bulunduruyoruz.

Özel ve çizim parçaları ile ilgili daha fazlası

Uygulamaya özel ürünler
Uygulama-özel ürünler

Bazı sektörler için, teknik uzmanlarımız özel uygulamalar için ürünleri gözden geçirmek adına müşterilerimiz ile birlikte çalıştılar. Uygulamaya özel ürünlerimiz de bu şekilde ortaya çıkmış oldu.

Termoplastikler için vidalar, halka kilidi pullar, geçirmeli vidalar, vb. – yeniden yapılandırılmış bağlantı elemanları!

Uygulamaya özel ürünlerle ilgili daha fazla

teknoloji portalı

Vida uzmanı mı? Biz değilsek kim?

Teknoloji platformumuzda bağlantı teknolojisi ve vida bağlantıları konularında teknik arkaplan, ayrıntılar ve uzman dökümanları bulabilirsiniz. Vidalar bağlandıklarında nasıl hareket eder? Sıra dışı koşullar altında? Somun ve vidalar nasıl yapılır?

seminer dizisi

Genel olarak teknik bilginizi mi arttırmak yoksa özellikle bağlantı, sabitleme ve vida teknolojisi hakkında bilgi edinmek mi istiyorsunuz? Ya da bu alandaki en son ve en yeni gelişmelerle ilgili tecrübe edinmek ya da konuşmak mı istiyorsunuz?

"Bağlantı ve Sabitleme Akademisi" seminer dizimizde size bağlantı temelleri ile ilgili pratik bilginin yanı sıra dişli bağlantıları alanında uzmanlık da sağlıyoruz.

İnç dişli bağlantılar

Metrik dişli bağlantıların yanı sıra, bu bağlantılar çoğunlukla Avrupa'da kullanıldığı için, inç dişli bağlantı parçaları ve vidalar da sunuyoruz.

Dişli bağlantılar (UNC, UNF) -Amerikan–
Dişli bağlantılar (UNC, UNF) -Amerikan–

Çok çeşitli dişli dübellerimizle birlikte, Avrupa'daki lokasyonlarda üretim yapan Amerikan şirketlerine uygun hizmet ya da ihracat için parça da sağlıyoruz.

En yaygın dişli tiplerinden ikisi Amerikan standardı kalın hatve dişli UNC ve standart ince hatve UNF'dir. İki türü de online mağazamızda bulabilirsiniz.

Metrik dişli ve Amerikan dişlisi arasındaki fark metrik aralıkta dişlinin genişliği belirtilirken (örn M8 x1.25 mm) Amerikan dişlilerinde bir inçte bulunan dişli sayısının belirtilmesidir. 1 inç 25.4 mm'dir.

Dişlilerdeki tek farklılık metrik ya da inç değildir, inç dişliler sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde değil aynı zamanda İngiltere'de de bulunur ve burada başka farklar da ortaya çıkar.

İngiliz dişlileri mucidi olan Sir Joseph Whitworth'ün ardından adlandırılmıştır ve yine inç ile ölçülürler. Amerikan standart dişlilerine göre, İngiliz inç dişlisi şu şekilde farklıdır:

  • UNC = standard American kalın dişli, 60º yan açı (dişli kenarından dişli kenarına açı)
  • BSW = İngiliz Standart Withworth dişlisi, 55º kenar açısı
Dişli bağlantılar (BSW, BSF) -İngiliz–
Dişli bağlantılar (BSW, BSF) -İngiliz–

Bağlantı ve sabitleme: küçük parçalar, büyük uğraşlar?

Bizde var! Bağlantı parçaları. Kesinlikle.

Endüstriyel üretimde, bağlantı ve sabitleme parçaları, eklemler ve diğer üretim ihtiyaçları düşük fiyatlarına rağmen yüksek tedarik ve dağıtım maliyetlerine yol açar. Üretime ve işletim malzemeleriyle birlikte yardımcı malzemeler için tedarik sistemi çözümlerimiz ihtiyaç duyacağınız stoğu azaltırken manuel işlem sürecinizi azaltacak ve kolaylaştıracak.

Bütün üretim süreciniz boyunca size eşlik ederiz ve sizin için önemli adımlar atarız: tedarik sisteminin uygulanmasından tutun da, eğilim belirlemeye, tedarik ve kalite kontrolden ürünlerin depolanmasına ve doğrudan sizin üretim hattınıza dağıtılmasına kadar. Dünya çapında.

Değer Mühendisliği

Tedarikte gelecek: Değer Mühendisliği

Parçanız gereksinimlerinizi ve teknik özelliklerinizi tam olarak karşılıyor mu? İstenmeyen özellikler barındırıyor mu? Maliyetler yükseliyor mu?

Bizimle birlikte, değer mühendisliğine başlayın - tam olarak uygulamanın gerektirdiği şekilde parçaları ayrıntılı bir şekilde belirlemek ve yeni sonuçlar bulmak için bir değer analizi. Ne daha fazlası ne de daha azı. Gereksiz kaynak harcamak yok, gereksiz özellik yok, gereksiz maliyet yok. Daha fazlasını şimdi öğren

İletişim

İletişim

Sizin için buradayız!
Ürün çeşitliliğinin yanı sıra, size tavsiye verebilecek ürün ve sektör konusunda bilgi sahibi iletişim temsilcileri sizi bekliyor.

T +90 212 716 5200 üzerinden bizimle iletişime geçin ya da e-posta gönderin info@wurth-industrie.com.tr

İndirmeler

İndirmeler

Diğer konularda daha fazla döküman?