Sabitleme vidaları: Kilitleme elemanlarımız herhangi bir vidayı gevşetmez!

Pullar (kamalı kilitli rondelalar, halka rondelalar vb.) veya somunlar (kamalı kilitli somunlar, kilitli somunlar vb.) gibi sabitleme elemanları vidaların gevşemesini önler. Özellikle aşırı titreşimlere, değişen kuvvetlere veya dinamik yüklere dayanacak ve bu nedenle yüksek güvenlik standartlarını karşılaması gereken kritik vidalı bağlantılarda bağlantıların etkin bir şekilde sabitlenmesi önerilir.

Kilit rondelaları ve kilit somunları, kilitleme elemanlarının kenetlenecek malzemelerin sertliğine ve etki eden yüklerin derecesine göre seçilmesi durumunda gevşemeyi veya parçalanmayı önler.

W.TEC®SECURING – En yüksek güvenilirliğe sahip kilitleme elemanları

W.TEC® markamız altında, bağlantı teknolojisi alanındaki parçaları üzerinde çalışıyor ve çok çeşitli konularda yenilikleri bir araya getiriyoruz. Kilitleme elemanları söz konusu olduğunda, uygulama uzmanlarımız sürekli olarak otomotiv endüstrisi, makine ve tesis mühendisliği sektörlerinin gereksinimlerini bir araya getirir ve yeni, öncü çözümler geliştirir.

W.TEC®SECURING, büyük etkiye sahip küçük yardımcılardır! Kilitleme sistemlerimiz vida bağlantılarını güvenilir bir şekilde sabitler: vida ve birleştirilecek parça sıkıca bağlı kalır. Vida bağlantısı sabit kalır, ön yük kuvveti neredeyse korunur ve bağlantı elemanı ilk konumunda kalır.

Bizimle her zaman doğru ürünü bulacaksınız.

Her endüstri, çok özel amaçlara yönelik ürünler gerektirir. Bir pazarın gereksinimlerini bütünsel olarak desteklemek için, müşterilerimizin mevcut ihtiyaçlarını ve gelecekteki gereksinimlerini sürekli olarak analiz etmekteyiz.

Bunun sonucunda, gereksinime dayalı çözümler ve sektöre özel yenilikler için ürünler içeren W.TEC® ürün serimiz ortaya çıktı. Optimum ve tutarlı kaliteyi ve birinci sınıf teknik hizmeti garanti ediyoruz. Her zaman doğru ürünü bulmanız için size uzman tavsiyesi ve en iyi uygulamaları verebiliriz: plastik koruyucular, askılar, termoplastik malzemeler için vidalar veya daha fazlası.

Yenilikçi kilitleme

Avantajlar
  • Kurulum sırasında, ulaşılması zor yerlerde bile kolay kullanım
  • hızlı ve kolay kurulum
  • güvenlik standartlarına uygunluk
  • kalite ve performans kaybı olmadan sabit bağlantı
  • yeniden kullanılabilir çözüm
  • bileşenlere sonraki entegrasyon
  • yanlış vida bağlantıları nedeniyle üretim durmalarının en aza indirilmesi
  • tedarik, mevcut teslimat altyapısına entegre edilebilir ( kanban çözümlerimizi kullanarak)
  • kurulum süresinin ve kurulum çabasının azaltılması
  • varyant ve tedarikçi çeşitliliğinde azalma

Teknoloji portalımız

Bağlantı elemanları ve bunların emniyete alınması uzmanlık alanlarımızdan biridir. Pazarın çeşitli gereksinimlerini karşılamak için uzmanlarımız, çok çeşitli sektörlerden müşterilerimizin mevcut ihtiyaçlarını ve gelecekteki gereksinimlerini sürekli ve tutarlı bir şekilde analiz eder. Bu bilgi, teknik portalımızda teknik arka plan bilgileri ve ayrıntılı değerlendirmeler şeklinde bulunabilir.

İletişim

İletişim

Sizin için buradayız!
Ürün yelpazemize ek olarak, size tavsiyede bulunmak için ürün ve endüstri bilgisine sahip uzmanlarımız mevcuttur.

Bizimle +90 212 716 5200'ı arayarak ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz info@wurth-industrie.com.tr

İndirmeler