Önceden monte edilmiş tertibatlar
Monte edilmiş modüller ile maksimum güvenlik

Parçaları oluştururken montaj süresinden tasarruf etmek ister misiniz? Belirli montaj adımlarının karmaşıklığını basitleştirmek mi istiyorsunuz? Çevresel üretim adımlarına daha fazla çaba harcamak istemiyor musunuz? Kilit süreçlerinize mi odaklanmak istiyorsunuz?

Önceden monte edilmiş grupları doğrudan bizden sipariş edin.

Monte edilmiş modüller ile maksimum güvenlik

Parçaları oluştururken montaj süresinden tasarruf etmek ister misiniz? Belirli montaj adımlarının karmaşıklığını basitleştirmek mi istiyorsunuz? Çevresel üretim adımlarına daha fazla çaba harcamak istemiyor musunuz? Kilit süreçlerinize mi odaklanmak istiyorsunuz?

Önceden monte edilmiş grupları doğrudan bizden sipariş edin.

Montajlar - kullanıma hazır önceden monte edilmiş parçalar

Modüller

CPS®ASSEMBLY - Çünkü önceden monte edilmiş olması verimlidir!

Ürün çözümümüz CPS® ASSEMBLY kapsamında, C-Parça tedarik çözümlerimiz. Uzman ortaklar tarafından sunulan kanıtlanmış kalite, prosesiniz için maksimum güvenlik sağlar.

Siz asıl işinize odaklanın ve biz önceden monte edilmiş modülleri teslim edelim. Modüllerinizi entegre etmek için modüler bir konsepti memnuniyetle bir araya getireceğiz.

Talebe yönelik çözümler

Talebe göre özelleştirilmiş çözümler

Uzman ekibimiz, sizinle birlikte, parça montajınıza uygun bir tedarik için çözüm ve tedarik stratejisi üzerinde çalışacaktır.

Farklı parçalar

Çeşitli üretim süreçleri

Parçaların ve modüllerin tamamlanması için çeşitli sabitleme teknolojisi yöntemleri sunuyoruz.

Montaja hazır, önceden monte edilmiş parçalarla montaj sürecinizi optimize edin

Montaj süresini azaltın
Kurulumunuzu kısaltın

Önceden monte edilmiş bileşenlerin veya monte edilmiş küçük parçaların doğrudan temini sayesinde, bu parçaların montajı üretiminizde hemen başlayabilir ve bununla birlikte katma değer faaliyeti başlar. Bu da, genel üretim sürecinizi optimize etmenizi sağlar.

Kurulum işini basitleştirin
Kurulum maliyetlerinizi düşürün

Dikey yönlü süreçleri önceden monte edilmiş parçalarla değiştirdiğinizde, küçük parçaların tedarik ve teslim maliyetinin yanı sıra depolama maliyetlerini de azaltacaktır. Bu da size tüm montaj süreci için önemli bir maliyet düşüşü sağlayacaktır!

Güvenilirliği artırın
Montaj güvenliğinizi artırın

Ön montajlı parçalar kurulum ve bununla birlikte montaj proseslerinizdeki güvenliği artırır. Önceden monte edilmiş bileşenleri doğrudan bizden sipariş ederek C parçaları için tedarik güvenliği garantimizden de yararlanabilirsiniz.

Würth kalitedir. Her yerde ve her zaman.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesiyle arkanızdayız ve size yenilikçi çözümlerle üretkenliği ve verimliliği artırma gücü veriyoruz - böylece müşterilerinizin ihtiyaçlarına tam olarak odaklanabilir ve daha da başarılı olabilirsiniz.

Würth, tüm pazar alanlarında en iyi kaliteyi hedeflemektedir. Size kalitenin yüksek olduğu güvencesini vermek için hiçbir şeyden taviz vermiyoruz; özellikle de tedarikçi seçimi ve Würth ürünlerinin test edilmesi ve onaylanması söz konusu olduğunda.

Kalite yönetimimiz, tüm iş süreçlerini içeren entegre bir süreç yönetiminin parçasıdır. Elbette ISO 9001'in süreç odaklı yaklaşımını takip ediyoruz. İş süreçlerimiz için açık dokümantasyon ve spesifikasyonlar sayesinde güvenli süreçler, güvenilir teslimat ve ürünlerinizin tutarlı bir şekilde yüksek kalitede olmasını sağlıyoruz.
Daha fazla bilgi

Proses maliyetlerinizin temel olarak C-parça lojistiğinden kaynaklandığı her yerde, çeşitli ürün yelpazemizden ve uzun yıllara dayanan deneyimimizden yararlanın. Basitçe çevresel yukarı akış süreçlerini önceden monte edilmiş parçalarla değiştirerek üretiminizin değerini artırın ve lojistik maliyetlerini azaltın.

CPS©ASSEMBLY'nin avantajları:

  • lojistik kalabalığının azaltılması
  • tedarikçilerin ve depolama maliyetlerinin azaltılması
  • süreç maliyet tasarrufu
  • mutlak arz güvenliği
  • verimlilikte maksimum artış
İletişim

İletişim

Sizin için buradayız!
Bu ürün yelpazesine ek olarak, size tavsiyede bulunmak için ürün ve endüstri bilgisine sahip uzmanlarımız mevcuttur.

Bizimle +90 212 716 5200'ı arayarak ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz info@wurth-industrie.com.tr

İndirmeler

İndirmeler

Ürün ve sistem çözümlerimiz hakkında daha fazla doküman