Würth Industrie Service ile Tehlikeli Madde Yönetimi: CPS®CHEMICAL

Kimyasal-teknik ürünlerin kullanımı, depolanması ve imhası kanunla sıkı bir şekilde düzenlenir.

Yönetmelikler, yönergeler ve yasalar, şirket içindeki bireysel çalışma alanları için çok çeşitli kimyasalların uygun şekilde kullanılmasını açıkça tanımlamaktadır. Tehlikeli maddelerin taşınması Tehlikeli Kimyasallar Yönetmeliği ile düzenlenmiştir. Bu yasalar insanları ve çevreyi korumaya hizmet eder. Ek olarak, İŞGÜM, çalışanların güvenliğini ve sağlığını korumaya yönelik önlemleri öngörür.

Yasal gereksinimleri karşılamak için, kimyasal-teknik ürünleriniz için CPS®CHEMICAL tehlikeli madde yönetimimizde size kapsamlı sistem çözümleri sunuyoruz:

 

Tehlikeli madde yönetimi

Belge yönetimi – isi!! Tehlikeli madde yönetimi

Çevrimiçi aracımız isi!! Tehlikeli Madde Yönetimi, güvenle ve yasalara uygun şekilde kolayca hareket edebilmeniz için kullandığınız tehlikeli maddeleri yönetmenize yardımcı olur. Size güvenlik veri sayfaları, çalıştırma talimatları, tehlikeli madde dizinleri sağlar ve tehlike değerlendirmelerinin hazırlanmasında size destek olur.

 

REFILLO® sistemlerimiz ile sprey kutularını yeniden doldurun

Sprey kutuları için basınçlı hava bazlı doldurma sistemlerimizle, geleneksel aerosol kutularda çevreye zararlı sera gazlarını önleyebilir, atık hacminizi önemli ölçüde azaltabilir ve böylece imha maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz.

Sprey kutularını sürdürülebilir şekilde doldurun

 

Kimyasal-teknik ürünlerle Kanban tedariki

Kimyasal-teknik ürünler için Kanban

Kimyasal ürünler için Kanban sistemi üzerinden otomatik tedarik de sunuyoruz. Bu şekilde, düzenli taleple kimyasal-teknik ürünler için güvenli tedarik sisteminden de yararlanabilirsiniz.

 

Kimyasal-teknik ürünler için depolama sistemleri

Tehlikeli maddeleri saklarken çeşitli yasal düzenlemelere uymanız gerekir. Kimyasal-teknik ürünlerinizin güvenli bir şekilde depolanması için size çok çeşitli güvenlik dolapları, malzeme dolapları ve çevresel ve kimyasal dolaplar sunuyoruz.

Tehlikeli maddelerin güvenli depolanması

 

 

İletişim

İletişim

Sizin için buradayız!

Bizimle +90 212 716 5200'ı arayarak ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz info@wurth-industrie.com.tr

 

İndir