Sosyal bağlılık
Sosyal bağlılık

Şirket sınırlarının dışında sosyal sorumluluk üstleniriz.

Sosyal bağlılık

Şirket sınırlarının dışında sosyal sorumluluk üstleniriz.

Sosyal bağlılık

Şirket sınırlarının dışında bağlılık

Girişimci eylem, gelecek odaklı eylem demektir. Bir aile işletmesi olarak Würth Grubunun yanı sıra şirketimizin yönetimi ilk yıllarından beri bu ilkeye bağlı kalmıştır. Her türlü kurumsal girişimde yer almakta, yardımsever kuruluşları desteklemekte ve sanat ve kültür, araştırma ve bilimin yanı sıra eğitim alanlarında çok sayıda projeye destek olmaktayız.

 

Spora destek

Spor bir araya getirir

Spor; dil ve kültürler arasında anlaşılabilir şeyler olan performans, heyecan, duygu ve tutkuyu bir araya getirir. Yaşınız, gücünüz ve memleketiniz ne olursa olsun, ister engelli olun ister olmayın, spor sizi güçlü kılar ve birlik duygusu yaratır. Engellilerin kültürel ve sportif hayata eşit bir şekilde katılmasını sağlar. Bu nedenle sporun tüm yönleriyle desteklenmesi şirketimizin daima önem verdiği bir konu olmuştur. Şirket kendi tesisleri çevresinde başta futbol olmak üzere yarışmalı ve eğlenceli sporları desteklemektedir. Spor, ekip ruhunun güçlendirilmesine ve özgüven ve sportmenlik gibi profesyonel hayatta da önemli olan becerilerin ortaya çıkmasına katkıda bulunur.

İnsan odaklılık

İnsan ve kültürlerin sürekli daha fazla birbirine bağlandığı ve yeni toplumsal zorluklar ortaya koyduğu bir dünyada şirketlerin sosyal sorumluluklarını tanımlaması ve üstlenmesi son derece önemlidir. Sosyal bağlılık bu nedenle şirketimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Sağlıklı bir toplum ve aynı zamanda sürdürülebilir bir ekonomi için çocuk ve gençlere yönelik sağlam bir eğitim önemli bir zorunluluktur. Bu nedenle özellikle bölgemizde bu koşulların iyileştirilmesine aktif bir şekilde odaklanıyoruz. Eğitimi geliştirmek için yenilikçi projeler destekliyor, eğitim fırsatları yaratıyor ve güçlü ortaklarla birlikte farklı okulların önde gelen sponsorları arasında yer alıyoruz.

Sosyal bağlılık
Kültürel bağlılık

Sanat ve kültürü yakından ve kişisel olarak deneyimleyin

Yaratıcı potansiyele odaklanıyoruz Potansiyel kavramı başarılı bir şirkette yeniliklere öncelik etmek için önemli olduğu kadar sanat alanında özgün eserler ortaya koymak için de önemlidir. Çünkü ilerleme tam olarak orada, yaratıcılığın gelişebildiği yerde başlar. Global alanda faaliyet yürüten sorumlu bir şirket olarak bu görüşe uygun bir şekilde hareket ettiğimizi söylememize bile gerek yok. Bu nedenle kültür ve sanatla uğraşan sanatçılarla uzun vadeli ortaklıklara dayalı çalışmalar yürütüyor ve şirkette ve dışarıda kültürel eğitim programları destekliyoruz. Böylece sanatsal fikirleri destekleyerek çalışanlarımızdan Main-Tauber vadisi sakinlerine kadar mümkün olduğunca çok sayıda insanın hayatını zenginleştirmeye yardımcı oluyoruz.

İletişim

Sizin için buradayız!

Bizimle +90 212 716 5200'ı arayarak ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz info@wurth-industrie.com.tr