Kanban: Üretim süreçlerinizi optimize etmek için akıllı yöntem

Würth Industrie Service tarafından CPS® KANBAN hizmet markamız altında sunulan son derece esnek Kanban sistemleri, deponuzu ve üretiminizi etkili ve şeffaf hale getirmenize yardımcı olur. Kanban sistemleri dolaylı malzemeleri tedarik etmek için kullanılır - esas olarak büyük endüstriyel müşteriler tarafından makinelerin ve ürünlerin imalatı ve diğer üretim süreçleri için.

Kanban prensibinin, Kanban sistemlerinin, RFID sistemlerinin ve Würth Industrie Service'in ilgili çözümlerinin üretim süreçlerinizi optimize etmenize nasıl yardımcı olduğu hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kanban süreci

 
Kanban sistemi ve prensibi

Japonya'da ortaya çıkan Kanban sisteminin prensibi basittir: geleneksel tedarik metodolojilerinin aksine, C-Parçalarını doğrudan kullanım noktasında "tam zamanında" sağlayan iki kutulu bir döner sistemdir . Sistem, ihtiyaçlar veya hacim değişirse kolayca ayarlanabilir, aynı anda maksimum teslimat ve düşük envanter seviyeleri ve minimum sermaye taahhüdü ile tedarik güvenliği sağlar.

Optimal Kanban yönetiminin farklı biçimleri

Sahanızda otomatik ikmal için en uygun çözümü, gerekli öğelerinize ve bireysel çalışma durumunuza ve gereksinimlerinize göre uyarlayarak uyguluyoruz. Doğru ürünün doğru zamanda, doğru yerde, doğru miktarda maksimum kullanılabilirliğine odaklanıyoruz.

RFID Kanban

Tedarik yönetimi için RFID Kanban sistemleri

RFID teknolojisi, verimli üretim şirketlerinin değer zincirine girmiştir. RFID Kanban ile tedarik sürecini ve sipariş tekrarlarınızı tamamen otomatikleştirebilir, envanteri yalın bir şekilde yönetebilir ve talep dalgalanmalarını erken bir zamanda tespit edebilirsiniz.

Dijital Kanban Yönetimi
Dijital & akıllı
Kanban yönetimi

Karmaşık lojistik süreçleri, otomatikleştirilmiş çözümlere olan talebi artırır. Dijital ve akıllı çözümlerimiz, tedarik zincirinizi optimize etmenize ve Yalın Yönetimi ve hatta Endüstri 4.0'ı şirketinizde gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olur.

Kanban Yönetimi biçimleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Kanban kutuları
Patentli & güvenli
Kanban kutuları

Üretim için geniş bir ürün yelpazesi, uygun depolama gerektirir. Genellikle üretim istasyonları raflarla doludur ve depolama alanı kullanımı verimsizdir. Würth küçük yük taşıyıcılarımız, malzeme akışınız için etkili bir alternatif sunar.

Kanban kutularına git

Kanban Hizmetleri
Özgün & etkili
Kanban Hizmetleri

Kanban sistemindeki bir yenileme, talebe, sektörünüze, ihtiyaçlarınıza ve C-parçaları gereksinimlerinize bağlıdır. Sizinle birlikte Kanban'daki hizmet şekli üzerinde anlaşıyoruz.

Kanban Hizmeti hakkında daha fazla bilgi

Kanban bilgi platformu: WIS-Portal

Özel olarak geliştirilmiş WIS-Portalı, Kanban sürecinde size tam şeffaflık sunar! Kutu durumu, ürün konumu ve doldurma miktarları herhangi bir zamanda sadece birkaç tıklama ile görüntülenebilir. Platform ayrıca, ciro miktarlarının yanı sıra tüketim analizleri de sağlar ve size malzeme ve test sertifikalarına, faturalara, teslimat notlarına, sipariş formlarına ve ürün veri listelerine erişim sağlar.

Avantajlarınız

  • Üretiminizde C parçalarınızın maksimum kullanılabilirliği
  • Şeffaf satın alma süreçleri
  • Azalan tedarik maliyetleri
  • Düşük sermaye taahhüdü
  • Değer zincirinizde daha fazla esneklik
  • Mal akışının hassas kontrolü
  • Özel olarak geliştirilmiş Kanban yönetim yazılımı ve CPS®ONLINE bilgi platformu aracılığıyla durumunuzun Kanban sistemi içinde kalıcı olarak izlenebilirliği
  • Bad Mergentheim'deki Avrupa'daki endüstriyel malzemeler için en modern lojistik merkezinden tam zamanında tedarik
  • 1.400.000'den fazla malzeme içeren endüstriyel ürün gamı
  • Sektörel bilgi birikimine sahip çalışanlardan kişisel tavsiyeler
İletişim

İletişim

Sizin için buradayız!

Bizimle +90 212 716 5200'ı arayarak ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz info@wurth-industrie.com.tr

İndir