Würth Industrial NetWORK
WINWORK®

Würth Industrial NetWORK − 20.000’i aşkın müşteri için müşteri danışmanlığı. 40’tan fazla ülkede.

WINWORK®

Würth Industrial NetWORK − 20.000’i aşkın müşteri için müşteri danışmanlığı. 40’tan fazla ülkede.

Würth Industrial Network

Endüstriyel müşterilere yönelik uluslararası tedarik

Würth Industrie Service’in başarı öyküsü nasıl yazılıyor? Günümüzde dünya çapında 6.800’den fazla insan şirketimiz için çalışmaktadır. 20.000 fazla müşteri için. 40'tan fazla ülkedeki şirketlerde. Bu sayede müşterilerimize kapsamlı tavsiyelerde bulunabiliyor ve her bir üretim tesisinin gereksinimlerine göre sorunsuz bir bilgi alışverişi sağlayabiliyoruz.

WINWORK® (Würth Industrial NetWORK) adlı bu ağ, Würth Grubunun endüstriyel malzemelerde uzmanlaşmış tüm şirketlerini kapsayarak C-Parçaları Çözümlerini müşterilerimizin montaj hatlarında sorunsuz bir şekilde uygulamamızı ve entegre etmemizi sağlar.

Würth Industrial Network EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika); tüm Avrupa bölgeleri, Orta Doğu ve Afrika’ya hızlı teslimat gerçekleştirir. Würth Industrie Service Almanya, Avrupa Lojistik Merkezinden Hollanda, İsviçre ve Büyük Britanya’ya müşteri hizmetlerinin yanı sıra üretim malzemesi lojistiği ve tedarikleri sağlamaktan sorumludur. Würth Industrie Service Almanya Polonya’ya müşteri hizmetlerinin yanı sıra üretim malzemesi lojistiği ve tedarikleri sağlamaktan da kısmen sorumludur. Almanya’dan hizmet sağlamamızın temel nedeni müşterilerimizin bu güçlü uluslararası entegrasyonudur. Bad Mergentheim’daki şirket genel merkezimizden Batı Avrupa pazarına hizmet sunarak istikrarlı bir şekilde uluslararası C-Parçaları tedarik hizmetleri veriyoruz. Bu sayede size aktardığımız sinerjilerden optimum bir şekilde yararlanabilirsiniz.

WINWORK® Amerikalar; ABD, Meksika ve Kanada’daki şirketlerden oluşmaktadır. Birden fazla konumda faaliyet yürüten müşteriler için tek temas noktası Würth Industry of North America’daki (WINA) ulusal müşteri yöneticileridir. Tüm WINA ülkeleriyle ve diğer ülkelerdeki kilit müşteri yöneticileriyle olan faaliyetleri koordine ederler.

Genel merkezi São Paulo büyükşehir bölgesindeki Sao Bernado’da bulunan Brezilyalı SW Industry şirketi, Güney Amerika’daki endüstriyel imalat müşterilerine hizmet sunar.

Würth Industry Service, Asya-Pasifik bölgesindeki endüstriyel müşterilerine standartlaştırılmış C-Parçaları çözümlerini daha iyi sunabilmek için Avustralya, Çin, Hindistan, Malezya ve Yeni Zelanda gibi stratejik ve yükselen piyasalarda ve başka ülkelerde şirketler ve bölümler kurmuştur.

Würth Industrial Network Asya/Pasifik organizasyonumuzun özel bir bölümü, Şangay’daki (Çin) merkezi satın alma ofisimiz ve merkezi laboratuvarımızdır.

 

Birlikte güçlüyüz. Endüstri için. Dünya çapında.

Würth Industrial Network (WINWORK®) şirketleri artık "WÜRTH | INDUSTRY” logosuyla aynı biçimde görünmektedir. Dünya çapındaki şirketler, C-parts yönetiminin entegre iş ortaklarıdır ve endüstriyel müşterileri ürünler, tedarik çözümleri, kalite, hizmet ve teknik bilgi açısından aynı düzeyde desteklerler.

C-Parçaları için dünya çapında faaliyet yürütüyorlar. Kesinlik içerecek şekilde.