Depolama yönetimi CPS®ORSY

Küçük parçalar genellikle düşük malzeme değerine sahiptir. Ancak, tedarikleri genellikle yüksek maliyetlidir- çünkü küçük parçaların araştırma, stoklama ve yeniden siparişi çok zaman alır ve bu nedenle de yüksek maliyetlere neden olur.

CPS®ORSY depo yönetim sistemimizin depolama ve temin sistemleri, ihtiyaçlarınız düzensiz ve planlanamıyor olsa bile, malzeme yönetiminizde daha fazla verimlilik ve parçalarınızın sürekli kullanılabilirliğini sunar. Çevrimiçi çözümlerimize bağlanarak sipariş süreci, manuel sipariş girmeye gerek kalmadan otomatikleştirilir. Ayrıca temel işlemlerinize yatırım yapabileceğiniz zamandan ve paradan tasarruf etmek için envanter ve raf kontrolüyle de ilgilenmekteyiz.

ORSY®, sistem ile sipariş demektir. Müşterilerimizle işbirliği içinde yıllardı geliştirdiğimiz çözümlerde netlik ve şeffaflık bizim için oldukça önemlidir. Modüler tasarımı sayesinde, sistemi gereksinimlerinize ve mevcut depolama alanınıza en uygun şekilde uyarlamak için sizinle birlikte çalışırız, böylece malzeme gereksinimleri bir bakışta tanımlanır ve temin edilir. Nadiren veya hiç kullanılmayan eşyalar bile kolayca tespit edilir ve muhtemelen ortadan kaldırılır, böylece kazanılan alan daha önemli eşyalar için kullanılabilir.

Sağladığı avantajlar
  • Şeffaf envanter genel bakışı ve kontrolü sayesinde maksimum işlem güvenilirliği
  • İç yapılarınızı zorlamadan kolay kullanım
  • Maliyetin düşürülmesi
  • Mevcut depolama alanının optimum kullanımı
  • Hızlı erişim
  • Otomatik sipariş süreçleriyle artan verimlilik
ORSY® raf sistemleri

Özgün. Güvenli. Verimli. ORSY® raf sistemleri.

Size uygun bir raf oluşturmak için ayrı ayrı birleştirilebilen farklı raf bileşenleri sunuyoruz. Kutu ve paletler için raflara ek olarak, kimyasal ürünlerin güvenli bir şekilde depolanmasını, alınmasını ve sipariş edilmesini sağlayan kimyasal bileşenler de sunuyoruz.

 

Tarayıcı ile kolay sipariş

Würth Tarayıcı ile yeniden sipariş verin

Würth barkod tarayıcı ile, gerekli ürünlerin barkodlarını doğrudan ORSY® rafında, ORSY® ambalajında veya barkod kataloğunda okutabilirsiniz. Bilgiler daha sonra Würth Online Shop'taki alışveriş sepetinize aktarılır ve sipariş vermeden önce kontrol şansı sunarak tamamlanabilir.

Otomatik yeniden sipariş için akıllı sistemler
 

Otomatikleştirilmiş malzeme deposu
Otomatikleştirilmiş malzeme deposu
ORSY®PUSH

Otomatikleştirilmiş malzeme ve tehlikeli madde deposu sensör teknolojisi ile bağımsız olarak yeniden sipariş verir ve ürün yelpazesindeki değişikliklere yanıt olarak esnek aksiyon sağlar.

ORSY®Push hakkında daha fazlası

Otomat makineleri
Otomat makineleri
ORSY®mat

Otomat makineleri yardımcı ve sarf malzeme temini için idealdir. Bir ürün yerinden alındığında, çalışanlarımızdan biri derhal yeniden doldurulması için siparişi verir ve sonrasında tekrar doldurur.

Dört ORSY®mat çeşidi hakkında daha fazla bilgi

Otomatik malzeme dağıtımı
ORSY®CRIB
Otomatik malzeme dağıtımı

Otomatikleştirilmiş malzeme dediğimiz şey aslında ORSY®mat XXL'dir. Farklı ürünlerin genişletilmiş seçimini sunar ve yerinden alındığında da otomatik olarak sipariş eder.

Otomatikleştirilmiş malzeme hakkında daha fazla bilgi

Atölyede ve yolda optimum depo yönetimi

Fabrika & çalışma alanı ekipmanı
Fabrika & çalışma alanı ekipmanı
Araç içerisinde depo yönetimi
Araç içerisinde depo yönetimi
İletişim

İletişim

Sizin için buradayız!

Bizimle +90 212 716 5200'ı arayarak ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz info@wurth-industrie.com.tr

İndir