İnteraktif ziyaretçi platformu - WISperience
Ziyaretçi platformu - WISperience

C Parçası çözümlerini interaktif bir şekilde deneyimleyin

Ziyaretçi platformu - WISperience

C Parçası çözümlerini interaktif bir şekilde deneyimleyin

İnteraktif ziyaretçi platformu “WISperience”

Würth Industrie Service dünyasına istediğinizde dalın ve interaktif ziyaretçi platformumuz WISperience’i kullanarak verimli C Parçası yönetimi çözümlerimizi keşfedin.

Bu uygulama yalnızca mobil cihazlara yöneliktir. Uygulamanın düzgün çalışması için aşağıdaki tarayıcıların son sürümünü kullanın: Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari.

Würth Industrie Service dünyasına istediğinizde dalın ve yeni interaktif platformumuz WISperience’i kullanarak verimli C Parçası yönetimi çözümlerimizi keşfedin.

WISperience’ten neler bekleyebilirsiniz?

Entegre sergide doğrudan ve dolaylı malzemelerdeki ürün serimizin yanı sıra güvenli C Parçası tedarikine yönelik lojistik ve tedarik çözümlerimize dair genel bilgiler yer almaktadır. Her istasyonda tekil çözümlerin nasıl çalıştığı, neye yaradığı ve prosesleri optimize etmeye ve maliyetleri azaltmaya nasıl yardımcı olabileceğini öğrenirsiniz.

Sanal tur kapsamında lojistiğimize dair de bilgi edinme fırsatına sahip olursunuz. Sizi Bad Mergentheim’daki lojistik merkezimizde malların – mal kabulden sevkiyata kadar uzanan seyahatine çıkarırız.

WISperience ayrıca ders ve sunumlarda kullanılmak üzere bir toplantı salonu sunar.

Bu platformu bir Würth Industrie Service uzmanıyla birlikte ziyaret etmek ister misiniz? Randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

İletişim

İletişim

Sizin için buradayız!

Bizimle +90 212 716 5200'ı arayarak ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz info@wurth-industrie.com.tr.

İndirmeler