Yeni RFID sistemi iPLACER® ile intralojistikte üretkenliği artırın
Başarı Öyküsü: STILL GmbH, iPLACER®'a güveniyor

Birlikte ilerleyim - Yeni RFID sistemi iPLACER® ile intralojistikte üretkenliği artırın

Başarı Öyküsü: STILL GmbH, iPLACER®'a güveniyor

Birlikte ilerleyim - Yeni RFID sistemi iPLACER® ile intralojistikte üretkenliği artırın

Odak konusu: İç lojistikte üretkenliği artırın

Yenilikçi uygulama amacına sahip yeni RFID sistemi iPLACER®

 

STILL Şirket Profili

Pilot aşamadan normal operasyonlara: iPLACER® kullanımında STILL

STILL GmbH ve Würth Industrie Service ortaklığı, Endüstri 4.0'ın forkliftler ve endüstriyel kamyonlar uzmanının Hamburg'daki fabrikasında sorunsuz çalışabileceğini göstermiştir. Kendi kendine yeten bir RFID modülü olan iPLACER®, üretim malzemelerinin kesintisiz bir şekilde tedarik edilmesi için kullanılmaktadır.

 

iPLACER® - esnek RFID modülü

Kompakt tasarımı sayesinde iPLACER®, üretim işletmeleri için: işyerinde bir sipariş sistemi olarak, envanter yönetimi ve ikmal için bir konveyör rafında veya üretim, montajda herhangi bir yerde kendi kendine yeten ve bağımsız bir sipariş sistemi olarak, lojistik ve intralojistik uygulama senaryoları sunar. Tüm bu senaryolarda, odak noktası maksimum tedarik güvenliğidir. Yeni RFID sistemi, malzeme akışında maksimum şeffaflık ve tam bir dijital ikmal hedefliyor.

iPLACER® esnek RFID modülü

 

Sektör çözümleri

Sektör için C Parçaları ortağı: Sektör çözümleri

Sistemlerimiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz farklı endüstrilerin gereksinimlerine göre düzenlenmiştir. Deneyime ve sektöre özgü uzmanlığa sahip uzman ekibimiz, özel gereksinimleri kapsamlı bir şekilde anlar ve entegre yaklaşımlarıyla yetkin C Parçaları iş ortağı olarak sizi destekler.

 

Ürün yelpazemiz: C-Parçaları. Sınırsız.

Etkili bir C Parçası yönetimi, yalnızca kapsamlı bir C Parçası kataloğuna ve depo yelpazesine erişiminiz varsa ve bunları lojistik tedarik konseptleriyle birleştirebilirseniz uygulanabilir. Bu nedenle, endüstriyel üretiminiz için size 1.100.000'den fazla üründen oluşan özel bir C-Parçaları yelpazesi sunuyoruz.

Özelleştirilmiş ürün yelpazesi