Kanban kontrolü: optimum süreçler için özgün çözümler

Bir Kanban sistemi içerisinde ikmal, endüstri sektörünüz, ihtiyaçlarınız ve C-Parçaları gereksinimleriniz dikkate alınarak talebe bağlı olarak başlatılır. Otomatik veri aktarımı için hizmet seviyesi ve teknoloji ile bireysel bir lojistik konsept üzerinde anlaşmak için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.

 

Kanban teknolojileri - Yenilikçi ve güvenli.

Müşterilerimizin yarısından fazlası, malzeme akışlarını kontrol etmek için zaten standart RFID tabanlı Kanban sistemlerini kullanıyor. Montaj hatları giderek daha da esnek hale geliyor ve dijitalleşme artık kaçınılmaz bir mesele. C Parçalarının tam otomatik tedarikine kadar tüm süreçlerin yalın ve verimli olması gerekmektedir.

Würth Industrie Service, üretim malzemeleri için RFID Kanban sistemlerine güvenmekte ve sürekli olarak radyo frekansı tanımlama ile ilgili yeni uygulamalar geliştirmektedir. Bu teknolojinin kalbi, konteyner türü, ürün numarası, açıklama, doldurma hacmi ve parti gibi bilgileri depolayan ve gerekirse otomatik olarak bir siparişi tetikleyen entegre ileticilerdir. Bunun için veriler doğrudan müşterinin üretim yerinden merkez depoya iletilir.

Geleceğin Kanban'ı - Akıllı ve ihtiyatlı

RFID'nin arkasındaki konsept giderek daha popüler hale gelecektir, çünkü endüstri müşterileri envanterlerine tam bir genel bakışa sahip olmak istemektedir, bu verimli üretim süreçlerinin önemli bir başarı faktörüdür. Würth Industrie Service'in bu teknolojiyi sürekli olarak daha da geliştirmeye, örneğin endüstri 4.0'a odaklanmasının nedeni budur. Burada genel olarak yeni çözümler ve pilot projeleri bulabilirsiniz.

 

İletişim

İletişim

Sizin için buradayız!

Bizimle +90 212 716 5200'ı arayarak ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz info@wurth-industrie.com.tr

İndir