iDisplay & CPS®Mobile Systems Network - Dijital. Gerçek. Şeffaf.

Bağlı sistemler - Dijital. Gerçek. Şeffaf.

İletişim kurma ve bilgi edinme şeklimizden alışveriş yapma şeklimize kadar dijitalleşme, toplumu, siyaseti ve ekonomiyi değiştiriyor. Fraunhofer Enstitüsü, Malzeme Akışı ve Lojistik IML Enstitüsü işbirliği ile, iDISPLAY ve CPS®MOBILE uygulaması "Enterprise Lab" in bir parçası olarak geliştirildi. Bu teknoloji yalnızca raflar için çok işlevli, dijital bir etiket sistemini değil, aynı zamanda şeffaf bir veri ve bilgi alışverişi için bir mobil yönetim sistemi sağlayan bir uygulamayı da içerir.

iDISPLAY

Sanal dünya ile gerçek dünya birbirleriyle nasıl bağlanabilir?

Raf etiket sistemi, yeni iDISPLAY etiketleme sistemi ile değiştirilebilir. Bir raf rayına takıldığında (patent beklemede), iDISPLAY konumunu algılar ve bu bilgileri Würth Industrie Service ürün yönetim sistemine iletir. iDISPLAY, aşağıdaki konumdaki değişiklikleri algılar ve ayrıca tamamen kaldırılıp kaldırılmadığını da bilir. Daha sonra bu bilgileri uygulamaya geri bildirir. Konum verilerinin bu sürekli karşılaştırması, raf planının otomatik olarak güncellenmesine ve görsel olarak görüntülenmesine olanak tanır. Artık manuel müdahale gerekli değildir. Bir raf planı, depolama konumunda ters bir işlemle de oluşturulabilir. Bunu yapmak için, kutular önce müşterinin gereksinimlerine uygun olarak yerinde rafa yerleştirilir. iDISPLAY daha sonra kutulara rastgele atanır; bu, iDISPLAY'in rafa takıldığı ve ardından bölme verileriyle bağlantılı olduğu anlamına gelir. Bu verileri kullanarak, CPS®MOBILE uygulaması aracılığıyla bir sanal raf otomatik olarak oluşturulabilir. CPS®MOBILE, ek bir yönetim sistemi sağlar ve şeffaf bir veri ve bilgi alışverişi sağlar. Kutuların konumu ve durumu hakkında bilgi verir.

Yalnızca dijitalden gerçek dünyaya alışverişi sağlamakla kalmayıp aynı zamanda gerçek dünyadan dijital dünyaya iletişimi de sağlayan ilk çözümlerdir.

Mutlak şeffaflık sağlarlar. Masaüstünden, tabletten veya akıllı telefondan kullanılabilirler. Mobil, her yerde, her zaman.

Özellikleri:

  • Kutu bilgileri ve optimizasyonu
  • Raf planı ve yönetimi
  • Sipariş onayı
  • Bir hata durumunda güvenlik için ürünü bloklama işlevi
  • Otomatik veri iletimi
İletişim

İletişim

Sizin için buradayız!

Bizimle +90 212 716 5200'ı arayarak ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz info@wurth-industrie.com.tr

İndir