Kimyasal-teknik ürünler
Geniş ürün yelpazesi

CPS®CHEMICAL bölümümüzde, sektörünüze ve uygulamanıza kesinlikle uyacak kapsamlı bir kimyasal-teknik ürün yelpazesine sahibiz.

Geniş ürün yelpazesi

CPS®CHEMICAL bölümümüzde, sektörünüze ve uygulamanıza kesinlikle uyacak kapsamlı bir kimyasal-teknik ürün yelpazesine sahibiz.

Kimyasal-teknik ürünler

Kimyasal-teknik ürünler sadece günlük işlerin kolaylaşmasına katkı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kaliteyi de garanti eder. Buradaki en önemli hususlar, her şeyden önce, ürünlerin etkinliği ve güvenilirliğidir. Temizlik, bakım, koruma veya yağlama için: Doğru aletle her şey çok daha kolay! Ürün yelpazemizde her uygulama için doğru ürünü bulabilirsiniz. Üretim ve makine veya tesislerin bakımı için kimyasal-teknik ürünler sunuyoruz. Çözümlerimizle hem etkin hem de maliyet tasarrufu sağlayan bir uygulamayı garanti ediyoruz.

faydalarınız

Standardizasyon

  • ürün temizliği
  • birden fazla lokasyonda tedarikçi gruplaması

Maliyet azaltma

  • bağımsız malzeme çıktısı olasılığı sayesinde maksimum zaman tasarrufu
  • tedarik/elden çıkarma/satın almanın devralınması

Profesyonellik

  • uzmanlarımız projelerinizi ürün ve sektör bilgisi ile denetler

Tüm endüstriler ve uygulamalar için yapıştırıcılar

Ahşap yapıştırıcıları, vida ve rulman koruması için yapıştırıcılar, gövde yapıştırıcısı, hotmelt yapıştırıcılar, inşaat yapıştırıcıları veya süper yapıştırıcılar - geniş yapıştırıcı yelpazemizi keşfedin ve çok yönlü uygulamalar hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Mastikler

Mastikler birçok alanda ve çok çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır. Ürün yelpazemizde 20'den fazla mastik bulunmaktadır ve endüstriyel şirketlerde profesyonel kullanım için her türlü akrilik mastik, derz dolgu macunu ve silikon mastik sunuyoruz.

 

Temizlik ve bakım ürünleri

İşyerinde temizlik ve düzen büyük bir şeydir, deterjanlar önemli yardımcılardır. Temizlik ve bakım ürünlerimiz endüstriyel kullanım için özel olarak tasarlanmıştır ve kullanımı çok kolaydır.

 

Kimyasal hizmet ürünleri

Otomotiv endüstrisi için katkı ürünlerinden, iklimlendirme hizmeti ürünlerinden elektronik ürünlerle kullanım için kimyasal ürünlere kadar çok çeşitli kimyasal hizmet ürünlerimiz var.

 

Uzmandan yapı kimyasalları

Kimyanın inşaat sektörü için önemi giderek artmaktadır. Özgün ürün çözümlerinden ve çok çeşitli yapı kimyasallarından yararlanın: dolgu macunları, köpükler, yalıtım malzemeleri, asfalt kaplamalar, derz dolgusu ve çok daha fazlası.

Dolum sistemleri ve yeniden kullanılabilir kutular

Basınçlı hava bazlı REFILLO® sistemleri sprey kutularını yeniden doldurmak için daha az depolama alanına ihtiyaç duyar, itici gaz kullanımından kaçınarak, atıklarınızı ve bunun sonucunda ortaya çıkan bertaraf maliyetlerini azaltırsınız.

 

Yapışkan bantlar: güçlü ve güvenli

İlgili endüstrinin gereksinimlerine uygun her türlü yapışkan bantlarımız mevcuttur: maskeleme bantları, sızdırmazlık bantları, yalıtım bantları, montaj bantları ve paketleme bantları. Sızdırmazlık, paketleme ve sabitleme için endüstri için çok yönlü yapışkan bantlar.

 

Yüzey koruma ve yüzey kaplamaları

Etkili yüzey koruması, önleyici tedbirler korozyona karşı koruduğu için önemlidir. Online mağazamızda boya spreyleri, renkli işaretler, korozyon koruması veya sızdırmazlık malzemeleri bulun.

 

Yağlayıcılar ve pas sökücü

Yağlayıcılar ve pas sökücüler, uygulama alanlarına göre çeşitlidirler. Online mağazamızda çok çeşitli yüksek kaliteli ürünler bulabilirsiniz. Uygulamanız için doğru ürün seçiminde size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız.

Direktifler

Kimyasalların veya bazı tehlikeli maddelerin kullanımında insanların ve çevrenin olası risklerden korunması giderek daha fazla önem kazanmaktadır. Bu durum, çeşitli çevresel kaygılarla ilgili direktifleri, yönetmelikleri ve yasaları beraberinde getirmektedir.

Avrupa Parlamentosu'nun bu direktiflerinden biri de Würth Industrie Service olarak uzun bir süredir dikkate aldığımız REACh Yönetmeliğidir (EC 1907/2006).

REACh, Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, Yetkilendirilmesi ve Kısıtlanması anlamına gelir.

REACh Yönetmeliği'nin odak noktası, AB'de üretilen veya ithal edilen tüm maddeler için Avrupa Kimyasallar Ajansı'nda (ECHA) genel bir kayıt yükümlülüğüdür.

Tedarik zincirinde bilgi aktarma yükümlülüğü ile ilgili olarak, bir ticaret şirketi olarak, AB tedarikçilerimizin yasalara uygun hareket ettiğine ve REACh Yönetmeliği Madde 33 uyarınca bizi uygun şekilde bilgilendirdiğine güvenebiliriz. AB üyesi olmayan tedarikçilerimizi, mevcut aday listesine (SVHC) göre çok yüksek önem arz eden maddeler hakkında bizi bilgilendirmeye mecbur bırakıyoruz.

Bugüne kadar, tedarik ettiğimiz ürünlerin mevcut aday listesine göre herhangi bir endişe kaynağı içerdiğine dair hiçbir unsur bulunmamaktadır.

Başka bir uygulama ise RoHS Direktifidir. (2011/65/EC, formerly 2002/95/EC).

RoHS, Belirli Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması anlamına gelir. RoHS, elektrikli ve elektronik ekipmanlarda belirli tehlikeli maddelerin kullanımını sınırlar. Bu İç Pazar Direktifi, AB'nin tüm üye ülkeleri için geçerlidir.

Tedarikçilerimizle işbirliği içinde buna göre hareket ediyor veya AB gerekliliklerini şirketimizde uygulamak için adımlar atıyoruz.

Böylece tüm müşterilerimize ürünlerimizi sunmaya devam edebiliyoruz.

İletişim

İletişim

Sizin için buradayız!
Bu ürün yelpazesine ek olarak, size tavsiyede bulunmak için ürün ve endüstri bilgisine sahip uzmanlarımız mevcuttur.

Bizimle +90 212 716 5200'ı arayarak ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz info@wurth-industrie.com.tr

İndirmeler

İndirmeler

Ürün ve sistem çözümlerimiz hakkında daha fazla doküman