Yardımcı ve işletim malzemelerinin yanı sıra üretim malzemeleri için verimli C-parça yönetimi
İyi bir sistem yapan nedir?

Tüm parçaların mükemmel etkileşimi ve birbirine güvenebilme kesinliği.

İyi bir sistem yapan nedir?

Tüm parçaların mükemmel etkileşimi ve birbirine güvenebilme kesinliği.

Endüstri için C-parçaları yönetimi

Akıllı sistemlerimizle tedarik zincirinizi optimize edin

Bağlantı elemanları ve bağlantı teknolojisi gibi üretim ekipmanlarının maliyeti düşüktür, ancak orantısız olarak yüksek tedarik ve süreç maliyetlerine neden olurlar. Üretim ekipmanı, sarf malzemeleri ve yardımcı malzemeler için tedarik sistemlerimiz manuel çalışmayı azaltır, stokları optimize eder ve imalat sanayi şirketlerinin süreçlerini kolaylaştırır.

Tedarik çözümüne siz karar verirsiniz, gerisini biz yaparız: sistemin detaylı, bireysel proje planlamasından ve uygulanmasından tasfiye, tedarik ve kalite kontrolünü devralmaya, malların üretim hattına depolanmasına ve dağıtımına kadar.

İnteraktif ziyaretçi platformu WISperience

Würth Industrie Service dünyasına istediğinizde dalın ve interaktif ziyaretçi platformumuz WISperience’i kullanarak verimli C Parçası yönetimi çözümlerimizi keşfedin.

İster doğrudan ister dolaylı malzeme olsun, aletler, endüstriyel güvenlik ürünleri veya bağlantı elemanları - ürün yelpazemizdeki 1.400.000'den fazla ürünümüz için, tedarik süreçlerinizi optimize etmek için size doğru tedarik sistemini sunuyoruz. Tedarik güvenliği hakkında daha fazla bilgi

Eksik bir parçanın, sadece küçük bir değere sahip olsa bile, önemli maliyetlerle yol açabileceğinin farkındayız. Bu nedenle arz güvenliği bizim önceliğimizdir. "6 + R kuralı" "C-Parts. Kesinlikle." markamızın doğruladığı: Müşterilerimize doğru ürünü, doğru zamanda, doğru yerde, doğru miktarda, doğru kalitede ve doğru fiyatla sunuyoruz. Tedarik güvenliği hakkında daha fazlası.

Üretim ekipmanları tedariği için Kanban
Kanban sistemleri
Üretim kaynaklarının verimli temini

Otomatik ikmal için RFID teknolojisine sahip iki kutulu sistem, maksimum tedarik güvenliği sunar. Tam zamanında ve tam ihtiyacınızın olduğu yerde.

Kanban sistemleri hakkında daha fazlası

Özgün çalışma alanları
Çalışma alanları
Yalın yönetim

Temiz ve düzenli çalışma alanları verimli ve yalın iş süreçleri için anahtardır. Çalışma alanlarımız özgün biçimde tasarlanabilir ve tedarik çözümlerimizle birleştirilebilir.

Çalışma alanları hakkında daha fazlası.

Elektronik tedarik
E-Ticaret
Elektronik tedarik

Würth Çevrimiçi Mağazası, Würth Uygulaması veya Würth Tarayıcı gibi elektronik sipariş sistemleri, hızlı ve düzensiz üretim gereksinimleri için en uygun çözümdür. Haftanın 7 günü ve 24 saati.

Elektronik tedarik hakkında daha fazlası.

Veri değişimi ve arayüzler
Veri değişimi ve arayüzler
Maksimum şeffaflık ve izlenebilirlik

Çözümlerimizi EDP veya OCI arayüzü üzerinden ERP sisteminize bağlarız. Basit, standart iletişim ve temel görevleriniz için daha fazla zaman.

Veri aktarımı hakkında daha fazla bilgi

Tedarikçi entegrasyonu
Tedarikçi entegrasyonu
Tek sistem. Tüm tedarikçiler.

CPS®miLOGISTICS, Würth Industrie Service'in Kanban sistemini Würth olmayan parçaların yönetimi için de kullanma ve C-parça yönetiminizi ek tedarikçiler ve ürün grupları tarafından genişletme olanağı sunar.

Tedarikçi entegrasyonu hakkında daha fazla bilgi.

Otomat Makineleri
Otomat Makineleri
Malzeme yönetiminizde maksimum güvenlik

ORSY®mat çözümlerimiz, sarf malzemelerinin basit stoklanması ve dağıtımını otomatik, ihtiyaç temelli tedarik ile birleştirir.

Otomat Makineleri hakkında daha fazlası

Teklikeli ürün yönetimi
Tehlikeli ürün yönetimi
Güvenli kullanım için sistemler

Tehlikeli maddelerin yönetimi özel çalışma ve dikkat gerektirir. Aerosol kutuları için yeniden kullanılabilir olan belge yönetim sistemimiz, özel depolama ve Kanban sistemleri kaynaklarının güvenliğini ve tasarrufunu sağlar.

Tehlikeli madde yönetimi hakkında daha fazla bilgi

ORSY® Depolama yönetimi
Depolama sistemleri
Basit ve verimli

ORSY® depolama sistemimiz ayrı raf modüllerinden oluşur ve gereksinimlerinizi karşılamak için ayrı ayrı monte edilir. Würth barkod tarayıcıları sayesinde, siparişleriniz çevrimiçi mağaza üzerinden kolayca tekrarlanabilir.

ORSY® Depolama yönetimi hakkında daha fazlası

Yerinde bağlantı parçaları hizmeti
Yerinde hizmet
Bağlantı parçaları, ihtiyaç duyulduğu yerde

Bağlantı elemanlarına kurulum alanında ihtiyaç varken neden üretim hattına teslim edilmek zorunda olsun? Tedarik departmanının çalışma saatleri neden ihtiyaç anını olumsuz etkilesin? "Yerinde" çözümlerimiz, istediğiniz zaman doğrudan kullanım noktasında bir bağlantı parçaları tedariği sunar.

Yerinde bağlantı parçaları yönetimi hakkında daha fazlası

Sektörler ve Referanslar

Sektörler ve Referanslar

Sistemlerimiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz çok çeşitli endüstrilerin gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Sektörlerde uzmanlaşmış deneyimli çalışanlara sahip ekiplerimiz, özel ihtiyaçları kapsamlı bir şekilde analiz ederek bütünsel bir yaklaşımla yetkin bir bağlantı elemanları ortağı olarak yanınızda yer alır.

Yarının üretimi için yenilikler

Küresel pazarda rekabetçi kalmak, üretimi sürekli olarak yeni zorluklarla karşı karşıya getiriyor. İçinde bulunduğumuz Endüstri 4.0 çağında artık akıllı, kendi kendini organize eden, çevrimiçi ağa bağlı sistemler talep görmektedir. Araştırma ve endüstri ile yakın işbirliği mantığıyla, imalat şirketlerinin zorluklarını biliyoruz ve üretim dünyaları ve onların artan gereksinimleri ile birlikte gelişen yenilikler yaratıyoruz.

Yenilikçi tedarik sistemleri
Yalın bir fabrika için tedarik çözümleri

Yalın bir fabrika için tedarik çözümleri

Maksimum tedarik güvenilirliğine sahip yalın bağlantı parçaları yönetimi, artık imalat endüstrisinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Gelecekte bugün olduğundan daha fazla esneklik ve verimlilik sunan sistemler ve süreçler talep edilecektir. Entegre bir ortak olarak, şirketlere üretim hatları için akıllı tedarik konseptleri ile akıllı, özgün ve bağlantılı ürün hizmeti sunuyoruz.

Bağlantı elemanları - Küçük ama bir o kadar etkili!

Vidalar, somunlar ve pullar gibi C parçaları için, gösterilen tedarik çabası, malzemenin değerine göre orantısız olarak yüksektir. Tek bir ürün genellikle çok sayıda farklı C parçasına ihtiyaç duyduğundan, bu parçaların payı birçok şirkette son derece yüksektir. Verimli C-parça yönetimi bu zorlukların üstesinden gelmektedir!

Bağlantı parçaları yönetiminin anlamı