Global tedarik
Tedariğin küreselleşmesi

Würth Industrie Service olarak tedarikçilerimizle köklü ve uzun vadeli iş ortaklıkları kurmak gerektiğine inanıyoruz.

Tedariğin küreselleşmesi

Würth Industrie Service olarak tedarikçilerimizle köklü ve uzun vadeli iş ortaklıkları kurmak gerektiğine inanıyoruz.

Mükemmel tedarikçi yönetimi – Satın almanın itici gücü.

Würth Industrie Service’te satın alma işlemleri Bad Mergentheim’da merkezi olarak organize edilmektedir ve burası tüm Avrupalı şirketler için C-Parçaları tedarikinden sorumludur. Tüm ürün yelpazesine yönelik tedarik işleri Bad Mergentheim'da gerçekleştirilir ve tüm yeni proje talepleri satış departmanımızla doğrudan temas halinde işlem görür. Bu durumun sağladığı destekleyici etkilerin yanı sıra yüksek hacimli taleplerin sıklığı nedeniyle dünyanın dört bir yanından üretici için tercih edilen bir müşteriyiz ve bu sayede size de iyi şartlar sağlayabiliyoruz. Global tedarik pazarlarındaki çoklu tedarikçi stratejimiz size ek güvence sağlar.

Tedarikçi ve iş ortağı arama

Global tedarikçi ağımız ciddi düzeyde değer, kalite ve yenilikçilik katkısında bulunmaktadır. Tedarikçilerimizle olan işbirliğimizi tanımlayan özellikler arasında ürün ve üretim kalitesine dair ortak bir anlayış, doğru miktarda malın zamanında teslimatına dayalı tedarik güvenilirliği, rekabetçi fiyat-performans oranları ve yenilikçiliğin yanı sıra, sürdürülebilirlik gerekliliğimizin sürekli entegrasyonu bulunmaktadır. Seçkin ve güçlü iş ortaklarımızla yakın ve uzun vadeli iş ilişkilerine sahip olmak bizim için çok önemlidir.

Sorumlu tedarik zinciri sağlamak

Üstün titizlik

İlgili kanun ve yönetmeliklerin yanı sıra Davranış Kurallarımıza uymayı zorunlu kılarak adil ve sosyal çalışma koşulları ve çevre konularında iş ortaklarımızla birlikte sorumluluk üstleniriz. Bu durum şirket yönetimi ve çalışanlarının yanı sıra müşteri, tedarikçi ve iş ortaklarımız için de geçerlidir.

Malların menşei

Eksiksiz ve şeffaf tedarik zinciri sağlamak.

Würth Industrie Service malların parti bazlı menşeinin incelenmesi bakımından gelen malların ve ilgili tedarikçilerinin her an takip edilmesine yardımcı olur. Şirket son müşteriler için her bakımdan verimli bir şekilde çalışır.

 

Sınırsız C-Parçaları: 1.400.000’den fazla ürün

1.400.000’den fazla üründen oluşan özel ürün yelpazesi, profesyonel ve endüstriyel C-Parçaları işlemesinin temelini oluşturur. Tekil müşteri isteklerini yerine getirebilmek için tedarikçilerimizle yakın ortaklık içinde çalışırız. Würth Industrie Service tedarik departmanı tüm müşterilere maksimum düzeyde proses ve tedarik güvenilirliğinin yanı sıra üstün sistem kesinliği ve ürün kalitesi sağlayacak farklı ürün gruplarının global satın alımından sorumludur. “Kesinliğe sahip C -Parçaları.” sözümüz böylece yerine getirilmiş olur.
 

Tedarikin odak noktasına dair kısa özet

 • Dış ve iç altıgen cıvatalar 8,8
 • Yüksek dayanımlı dış ve iç altıgen cıvatalar
 • Somun, rondela ve kilit rondelalar
 • Küçük çelik vidalar, DIN 603
 • Termoplastik malzemelere yönelik vidalar
 • Anahtarlar
 • Halat ve kaldırma ekipmanları
 • Pim, perçin, yay, dişli çubuk ve presle bükülmüş parçalar
 • Paslanmaz çelik
 • Tornalanmış ve frezelenmiş parçalar
 • Küçük elektrikli parçalar
 • Hidrolik ve pnömatik
 • Kimyasal-teknik parçalar ve koruyucu ekipmanlar
 • Aletler ve atölye ekipmanları
 • Katalog parçaları ve standart parçalar

Elektronik veri alışverişi için tercih ettiğiniz formu seçin!

Elektronik tedarik için sorgu formumuzu kullanın!

EDI mesajları iletmek için HTTP(S), FTP, AS2 ve OFTP kullanıyoruz. İstek üzerine GXS ve X400 VAN’lar da mevcuttur. Bizden elektronik ortamda siparişler (ORDERS) ve sipariş değişiklikleri (ORDCHG) alır, bize sipariş onaylarınızı (ORDRSP) gönderebilir, malları teslim aldığınızı bize bildirebilir, mallarımızın teslim alınmasını hızlandırabilir (DESADV) ve bizden alacak dekontları alabilirsiniz (INVOIC).

Şunlar için ideal:

 • Yüksek doküman hacimleri
 • Yüksek düzeyde entegre prosesler için çok önemli

Web tabanlı EDI iletmek için her tedarikçinin kişisel erişim verileri kullanarak bir tarayıcı aracılığıyla erişebileceği bir internet arayüzü kullanıyoruz.

Sipariş bilgilerimiz size internet aracılığıyla kolayca ulaşır ve yeni siparişler gelince e-posta bildirimi alırsınız. Bir tuşa basarak malları düzenlediğinizi internet üzerinden bize bildirebilir ve mallarımızın teslim alınmasını hızlandırabilirsiniz.

Şunlar için ideal:

 • Düşük doküman hacimleri
 • Dönüştürücüleri olmayan KOBİ’er için çok önemli

Ek bilgiler

EDI aracılığıyla veri alışverişi
SİPARİŞLER: EANCOM D.93.A
orders_D93A_seg
orders_D93A_dia
orders_D93A_bseg
ORDCHG: EANCOM D.93.A
ordchg_d93a_seg
ordchg_d93a_dia
ordchg_d93a_bseg
ORDRSP: EANCOM D.93.A
ordrsp_D93A_seg
ordrsp_D93A_dia
ordrsp_D93A_bseg
DESADV: EANCOM D.96.A
desadv_d96a
desadv_d96a_dia
INVOIC: EANCOM D.01.C
invoic_for credit memo processing_d01c_seg

einkauf@wuerth-industrie.com adresine e-posta göndererek kullanıcı adı ve şifre edinebilirsiniz.