Her sektöre yönelik C-Parçaları yönetimi çözümleri
Mükemmel Uyum

C Parçaları yönetim çözümleri için yenilikçi ve yetkin ortağınız olacağımızı kesinlikle kanıtlayacağız.

Mükemmel Uyum

C Parçaları yönetim çözümleri için yenilikçi ve yetkin ortağınız olacağımızı kesinlikle kanıtlayacağız.

Sektör çözümleri: Sektörün C-parçaları iş ortağı

Yaptığınız iş ister tarım ekipmanları üretimi, ister rüzgar türbinleri montajı, gemi inşaatı veya en iyi yaptığınız iş neyse o olsun, ürün ve hizmetlerimiz size ve sektörünüze özelleştirilmiş tedarik zinciri çözümleri sunabilir.

CPS® markamız kapsamında sürekli genişlettiğimiz geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Teslimat konseptlerimizi daima müşterilerimizin gereklilik ve ihtiyaçlarına göre uyarlıyor ve düzenliyoruz. Ayrıca yenilikleri destekliyoruz. Bizden daima olağanüstü ve size özel müşteri hizmeti bekleyebilirsiniz. Sektörünüz ve pazarınızda uzmanlaşmış yetkin ekiplerimizde deneyimli personelimiz mevcut. Dünya çapındaki üretim tesislerinizde C-Parçaları yönetimi çözümleri için yenilikçi ve yetkin iş ortağınız olacağımızdan eminiz.

Bir bakışta endüstri çözümlerimiz

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, klasik makine ve sistem mühendisliği tesislerinden Almanya kıyısındaki rüzgar çiftliklerine, Avustralya cevher madenlerine ve Avrupa demiryolu ağına kadar her yerde sıkı çalışıyor. Yetkili. Yenilikçi. Taahhütlü.

Otomotiv endüstrisi için C parçaları çözümleri

Otomotiv

Bir devre kartında bir mikron toz, bir bağlantıda fiber kalıntısı, bir vida üzerinde metal parçacıklar: bunların hepsinin dişli kutuları, motorlar ve elektronik bileşenlerin üretiminde kesinlikle yeri yoktur. Montaj sırasında kullanılan bağımsız bileşenler için saflık gereksinimleri daha da artar. Bu nedenle, Würth Industrie Service, bağlantı elemanlarını tanımlanmış teknik özelliklere göre doğrudan işyerine ve aynı montaj için gerektiği gibi teslim etmek için C Parçalarının güvenli taşınması için çözümler sunar.

İnşaat

Yapılar gökyüzüne doğru yükseliyor. Vinçler, inşaat makineleri, inşaat araçları veya inşaat ekipmanları - ağır yüklerin taşındığı her yerde hayati tehlike söz konusudur. Bu nedenle ürünlerin güvenliğine odaklanıyoruz. Würth Industrie Service, bu sektörün lojistik ihtiyaçlarında ve bu güvenlikle ilgili bağlantı ve sabitleme elemanlarının teknik gereksinimlerinde uzmanlaşmıştır.

İnşaat şirketleri için C parçaları çözümü
Araç yapımı ve ulaşım

Araç yapımı / Ulaşım

Yeni sürüş teknolojileri, yeni malzemelerin kullanımı ve e-mobilite veya otonom sürüş gibi yeni ortaya çıkan konular: ulaşım ve araç yapımı sürekli olarak yenilikler geliştiriyor ve diğer endüstrilerin hızını belirliyor. Bu, yüksek derecede dijitalleştirme, otomasyon ve ağ oluşturma içeren yenilikçi bir lojistik konsepti gerektirir. C Parçalarının tedarikini basitleştirmek için bu sektörün ihtiyaçlarına özel olarak uyarlanmış teknolojiler sunuyoruz.

Yenilenebilir enerji

Solar teknolojisi, rüzgar enerjisi, hidroelektrik ve biyokütle - fosil yakıtların aksine, iklim dostu ve neredeyse sınırsız hammaddelerdir. Sadece bileşenlerin imalatında değil, aynı zamanda ekipmanın kurulumu ve devreye alınması sırasında sahada da, tam zamanında ve doğrudan şantiyeye tedarik sağlayabilecek ortaklar gereklidir. Würth Industrie Service, teknolojik ön koşulların yanı sıra montaj, bakım ve malzeme tedariki için de yerinde hizmet sunar.

Yenilenebilir enerji için tedarik çözümleri
Tarım için C parçaları çözümleri

Tarım

Tarım makineleri, kullanımları sırasında farklı ortam ve hava şartlarına maruz kalmaktadır. Maksimum güvenlik ile maksimum hız - bu, prosesler ve ürünler için üretimde aynı derecede geçerlidir. Würth Industrie Service, tarım makineleri üreticilerinin ihtiyaçları, üretim için mükemmel intralojistik çözümleri ve çok çeşitli yüzey sistemleri için endüstri içinde geniş bir deneyim yelpazesi sunar.

Makine Mühendisliği

Yüksek malzeme talebi ve çizime göre özel parçalar gereksinimi, makine mühendisliği için tipik bir durumdur. Üretim kesinlikle güvenli, ancak aynı zamanda yeterince esnek olmalıdır. Tek bir vida veya somun eksik olursa, malzeme sıkıntısı yaşanabilir veya en kötü durumda üretim durabilir. Sistem çözümlerimiz, RFID gibi yenilikçi teknolojiler aracılığıyla tedarik süreçlerinin optimizasyonuna ve otomasyonuna katkıda bulunur.

Makine mühendisliği için C parçaları çözümleri
Tıp endüstrisi için C parçaları çözümleri

Tıbbi teknoloji

Sağlık söz konusu olduğunda, hiçbir şey şansa bırakılmamalıdır - ve bu, teşhis ve tedavi için cihazların üretilmesiyle başlar. Tıbbi teknoloji alanında kullanılan ürünler için eksiksiz proses dokümantasyonu ve en yüksek kalite standartları, C-Parçaları gibi üretim malzemeleri için bile gereklidir. Laboratuvarımız, 50'den fazla standarda uygun prosedürü olan akredite bir test tesisidir. İşin her aşamasında, bu hassas endüstrilerin kalitesini ve ihtiyaçlarını her zaman göz önünde bulundurur.

Seri üretim

Tüketim mallarının seri üretiminde büyük rol oynayan sadece büyük miktarlar değil, aynı zamanda ürünlerin benzerliğidir. Otomatik ikmal ile birlikte üretiminizin verimli bir şekilde yapılandırılması için, eşzamanlı olarak düşük stok tutma şarttır. C Parçalarına odaklanıyoruz. Kesinlikle. Yanınızda, sektörünüzün ihtiyaçlarına her an tepki verebilecek güçlü bir ortağınız var.

Seri üretimler için C-parça çözümleri
Endüstri çözümleri referansları

 

Başarı Hikayeleri - Sektörünüz için çözümler.

Tedarik konseptlerini müşterilerimizle birlikte nasıl uygulayıp gerçekleştirdiğimizi referanslarımızdan öğrenebilirsiniz.

Elde ettiğiniz avantajlar

  • lojistik süreçler ve yapılarda kapsamlı endüstriyel uzmanlık
  • 1.400.000’den fazla kalemden oluşan uzmanlaşmış ürün yelpazesi
  • müşterilerimizin tekil çözümlerine yönelik teknik destek
  • sektörü ve pazarın ihtiyaçlarını bilen bir kilit müşteri saha ekibi
  • ürün kullanımlarına dair kapsamlı bilgiye sahip bir kilit müşteri kurum içi ekibi
  • üretim tesislerinize yönelik merkezi ve/veya yerel destek
  • kişisel yerinde destek

 

İletişim

İletişim

Sizin için buradayız!

+90 212 716 5200 nolu telefondan ya da e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz info@wurth-industrie.com.tr.

İndir