Özgün özel parçalar ve çizim parçaları

Çiziminize göre özel parçalar için yetkinlik merkeziniz

DIN ve standart parçalara ek olarak, müşterilerimize en çeşitli gereksinimleri karşılayan özelleştirilmiş parçalar ve çizim parçaları tedarik ediyoruz. Tornalama, frezeleme, soğuk şekillendirme, zımbalama, lazerle kesme, kenar kesme veya bükme için her şeyi tek bir kaynaktan sunuyoruz. Uzmanlarımız, fikirden seriye kadar eksiksiz uygulamada sizi destekliyor. Talimatlar sizinle yakın işbirliği içinde yerine getirilir. Talep üzerine, eklemeli üretim süreçleri (3D baskı) ve ayrıca eksiltici üretim süreçleri (işleme) ile prototip aşamasında size yardımcı oluyoruz. Ek olarak, ilk numune alma aşamasına eşlik ediyor ve son teknoloji dağıtım sistemlerini kullanarak serinizi tam olarak ihtiyaç duyulan yere teslim ediyoruz.

Üretim teknolojisinin yanı sıra bağlantı teknolojisi alanında yılların deneyiminden yararlanıyoruz. Sürekli gelişiyoruz ve size danışmanlık ve uygulama desteği sağlıyoruz. Würth Industrie Service için kalite ve güvenlik çok önemlidir. Tedarikçilerimizi seçerken, kalite ve teslimat güvenilirliğinin yanı sıra sürdürülebilirlik ve çevre standartlarına uyumun en yüksek öneme sahip olduğunu düşünüyoruz. Tedarikçilerimiz DIN EN ISO 9001:2015, ISO/TS 16949:2009, IATF 16949:2016 ve DIN EN ISO 14001'e göre denetlenmektedir. Aynı zamanda yerel tedarikçilerimizde kalite ve çevre standartlarına uygunluğu denetçilerimiz tarafından takip edilmektedir. Menşe ülkelerdeki çeşitli test laboratuvarlarında ve Bad Mergentheim'daki kendi akredite test laboratuvarımızda kalitemiz üzerinde kapsamlı kontroller gerçekleştirdik.

Ürün portföyümüz özel parçalar içermektedir...

Tornalanmış parçalar

Tornalanmış parçalar

Size basit cıvatalardan spesifikasyonlarınıza göre yapılmış zorlu çizim parçalarına kadar hassas tornalanmış parçalar sunuyoruz. Kullanılan malzeme işlenebilir, temperli veya paslanmaz çelik olabileceği gibi demir dışı metaller, plastikler ve özel malzemeler de olabilir. Farklı üretim tekniklerinin uygulanmasıyla her boyutta tornalanmış parça temin edebiliyoruz. Tüm endüstriler için en yüksek kalitede tornalanmış parçalara güvenebilirsiniz.

 

Frezelenmiş parçalar

Frezelenmiş parçalar

Spesifikasyonlarınıza göre bizden frezelenmiş parçalar sipariş edin. Ayrıca işlenebilir tüm malzemelerden zorlu geometrilerde parçalar üretiyoruz. En üst düzeyde uzmanlığa ve en gelişmiş işleme teknolojilerine sahibiz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde, çok çeşitli uygulamalarda ideal bir çözüm ortağınız biziz.

 

Soğuk dövme

Soğuk dövme / sıcak dövme

Würth Industrie Service, şekillendirme parçaları için tedarikçinizdir. İhtiyaca bağlı olarak bu ürünlerin üretimi soğuk ekstrüzyon parça veya sıcak ekstrüzyon parça olarak gerçekleşir ve talaşlı imalat ile yeniden işlenebilir. Çok çeşitli uygulamalar için tüm ortak mukavemet sınıflarında son teknoloji çok aşamalı preslerle parçalar üreten ortaklarla çalışıyoruz.

 

zımba

Bükülmüş tel parçalar

Size en yaygın kalitelerde yumuşak çelik, alüminyum, bakır, pirinç, paslanmaz çelik veya yay çeliğinden yapılmış bükülmüş tel parçalar sunuyoruz. İster basit ister karmaşık - bilgi birikimi, tutku ve son teknoloji CNC bükme makineleri ile karmaşık, üç boyutlu bükülmüş tel parçalar bile bizim için sorun değil.

 

lazer parçaları

Sac metal parçalar

Basit bir tasarımdan metalik ve metalik olmayan malzemelerden yapılmış sofistike bir çizim parçasına kadar özelleştirilmiş sacdan bükülmüş parçalar, damgalanmış parçalar, damgalanmış bükülmüş parçalar, lazer parçalar ve lazerle bükülmüş parçalar sunuyoruz. Tüm sac parçalar son derece yüksek kontur hassasiyeti ile ve farklı kalınlıklarda üretilebilir. İhtiyaçlarınızı doğru ve güvenilir bir şekilde yerine getiriyoruz.

 

Son işlem ve yüzey kaplama

Tüm bağlantı elemanları, ek ısıl işlem, mekanik yeniden işleme ve çeşitli yüzey finisajlarının yanı sıra kenetleme ve yapışkan dişli kilitleri ile gereksinimlerinize göre temin edilebilir.

Yüzey işleme

Yüzey işlemleri

 • galvaniz kaplama
 • nikel kaplama
 • Krom kaplama
 • parlatma
 • Fosfatlama
 • çinko lamel kaplama
 • organik ve toz kaplamalar
 • sızdırmazlık kaplamaları
 • eloksal kaplama
Refinish

Çeşitli yeniden işleme

 • bilemek
 • çentikleme
 • taşlama ve parlatma
 • kesme ve pahlama
 • kumlama
 • sertleştirme ve tavlama
çıkarlarınız

Akredite test laboratuvarı

Süreçlerin ve kalitenin sürekli iyileştirilmesi önceliğimizdir. Bu yüzden ihtiyaçlarınızı her zaman takip ediyoruz. Yetkin çalışanlar ve geniş bir hizmet yelpazesi ile karakterize edildik. Ekipmanlarımız çeşitli, kaliteli ve moderndir.

Akredite test laboratuvarı

Sistemdeki özel parçalarınız

Özel parçalarınızı tedarik sistemlerimize entegre ederek yalın tedarik süreçleri, planlama güvenilirliği ve malzeme kullanılabilirliği sağlıyoruz.

İletişim

İletişim

Sizin için buradayız!

Ürün yelpazemize ek olarak, size tavsiyede bulunmak için ürün ve endüstri bilgisine sahip uzmanlarımız mevcuttur.

Bizimle +90 212 716 5200'ı arayarak ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz info@wurth-industrie.com.tr

İndir

İndirmeler

Diğer konularda ek belge mi gerekiyor?