Fuarları
Fuarları. Forumlar. Konferanslar.

Canlı bir ortamda verimli C-Parçaları yönetimi için şirketimizi ve hizmetlerimizi tanıyın.

Fuarları. Forumlar. Konferanslar.

Canlı bir ortamda verimli C-Parçaları yönetimi için şirketimizi ve hizmetlerimizi tanıyın.

Fuarı takvimi

Würth Industrie Service çeşitli fuarları ve endüstri platformlarında ürünlerini sergilemektedir. Stuttgart’ta LogiMAT ve Düsseldorf’ta A+A’dan Stuttgart’ta Sabitleme Malzemeleri Fuarı, Münih’te bauma, Wolfsburg’da IZB ve Hamburg’da SMM’ye kadar uzanırlar. Bu fuarlarında öne çıkan konular arasında RFID Kanban ve işyeri çözümlerinin yanı sıra, elektronik tedarik çözümleri, CPS®miLOGISTICS ve ORSY®mat çözümleri alanlarındaki en son teknoloji ve yenilikler bulunmaktadır. Canlı bir ortamda verimli C-parçaları yönetimine dair yeni bir perspektif edinmek ve tedarik çözümlerimiz ve ürünlerimizi görme fırsatından yararlanmak için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıda Würth Industrie Service’in katılacağı fuarlarının tarihleri özet olarak sunulmuştur.

SergiTarihYerBilet
SMM 03.09.2024 - 06.09.2024Hamburg, Almanya,
Hall B7, booth 334
Daha fazla bilgi
Kariyer etkinlikleri
Kariyer etkinlikleri
Mükemmel iş. Kesinlik içerecek şekilde.

Öğrenci veya genç veya deneyimli bir profesyonel olarak Würth Industrie Service’i bir çalışan açısından tanımak mı istiyorsunuz? Üniversite, personel veya eğitim fuarlarımızdan birine veya kampüs günlerimizden birine katılarak şirketimizdeki kariyerler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. İster staj, ister eğitim ister hemen iş arıyor olun: Etkinlikte yerel isimlerle tanışabilirsiniz. Size en uygun iş için. Kesinlik içerecek şekilde.

Fuarı tarihlerine bakın

Etkinlikler
Etkinlikler
Yerel ilham.

Würth Industrie Service tarafından organize edilen çok sayıdaki etkinlik ve seminerde söz alan şirket dışından ve içinden konuşmacılar güncel başlıklar, hukuki sorunlar ve bağlantı teknolojisi ve C-parçaları yönetimi alanlarındaki yenilikler hakkında bilgiler sunar. Bu etkinlikler karşılıklı bilgi alışverişi için bir platform sağlar ve yeni perspektifler öğrenmeyi ve değerli bilgiler keşfetmeyi mümkün kılar.

Etkinliklerimize bakın

İnteraktif ziyaretçi platformu WISperience
İnteraktif ziyaretçi platformu WISperience
WISperience

Würth Industrie Service dünyasına istediğinizde dalın ve interaktif ziyaretçi platformumuz WISperience’i kullanarak verimli C Parçası yönetimi çözümlerimizi keşfedin. Şirket sunumu ve 360° lojistik turunun yanı sıra, verimli C-parça yönetimi için ürün ve tedarik çözümlerimizle ilgili bir uzmanlık sergisini de ziyaret edebilirsiniz.

WISperience’e git

İletişim

Sizin için buradayız!
Bizimle +49 7931 91-3492 numaralı telefon üzerinden veya
Messe@wuerth-industrie.com adresine e-posta atarak iletişime geçebilirsiniz.