Sanal gerçeklik
Sanal olarak optimize edilmiş - gerçekliği geliştirilmiş

İnanıyoruz ki: geleceğe bakmak için çaba göstermeye değer.

Sanal olarak optimize edilmiş - gerçekliği geliştirilmiş

İnanıyoruz ki: geleceğe bakmak için çaba göstermeye değer.

WIS sanal deneyimleri: sistemi ve ürün çözümlerini etkileşimli olarak keşfedin

Yeni zorluklar için öncü teknoloji

Sanal odalar bu dijital çağda son derece önemlidir ve yakın gelecekte daha da önemli hale gelecektir. Würth Industrie Service olarak biz de dijital dönüşümü teşvik ediyoruz ve son birkaç yıldır müşterilerimiz ve meslektaşlarımızla etkileşimli bir şekilde ağ kurmak için yenilikçi olanaklar yarattık. Artık verimli bir C-Parça yönetimi için sistem çözümlerimizi ve ürün yelpazemizi sanal bir showroom'da sunabiliyoruz.

Küçük bir alanda büyük sunum

Showroomumuz, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza etkileyici bir sanal dünya sunmak için geniş bir işlevsellik repertuarı sunuyor. Sanal sergi sadece bağlılık ve tutkuyla değil, aynı zamanda içerik, etkileşimler, ürünler ve sistemlerle de ikna ediyor. Würth Group ve Würth Industrie Service'in şirket sunumlarının yanı sıra şirket tesislerinin ve lojistiğin ayrıntılı bir 3D modellemesi şeklinde 3D modellerini gösterir. Gerçekçi bir ortamda, mevcut tüm sistem çözümleri interaktif bir deneyim için sunulmakta ve simüle edilmektedir - ister maksimum sürükleyicilik için VR başlıkları, ister maksimum performans için PC ve en kolay mobil erişim için akıllı telefon veya tablet ile kullanın. Kesin olan bir şey var: Bir ziyaretçi olarak artık bir yere bağlı değilsiniz ve seyahatle ilgili zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz. İstediğiniz zaman bizi ziyaret edin - Bad Mergentheim'ın bir parçası artık çok yakınınızda!

Sanal showroom

Sistem çözümlerini interaktif olarak keşfedin

Bizimle birlikte sanal showroomumuzda bir tur atabilirsiniz. RFID Kanban sistemlerimizi, depolama sistemlerimizi, otomatlarımızı ve işyeri çözümlerimizi interaktif bir şekilde keşfedin. Ayrıca yakın geleceğin sistem çözümleri hakkında bilgi edinin.

Farklı türde bir toplantı - sanal ortamda!

Kişisel danışmanınız ile kararlaştırılan saatte ayrı bir toplantı odasında buluşun. Toplantılar, eğitimler, konferanslar, sunumlar yapmak veya sergi ziyaretleri ve benzeri etkinlikler gibi ortak deneyimler yaratmak için sanal odalar her türlü etkileşim için kullanılabilir.

Sanal showroom Würth Industrie Service

WIS Sanal Deneyimleri

İlginizi çekmeyi başardık mı? Size ilgili yazılımı ve kişisel oturum açma bilgilerini sağlayacağız ve ilk adımlarınız sırasında size sanal olarak rehberlik edeceğiz.

Kendi Sanal Gerçeklik ortamınız için çözüm partneriniziz

Kendi Sanal Gerçeklik ortamınızla ilgileniyor musunuz? Ticaret fuarları, eğitim ve şirket sunumları alanlarında cazip standart ortamlar da dahil olmak üzere VR ile ilgili mevcut olanaklarımıza genel bir bakış sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Sizin için buradayız!
Bize +49 7931 91-1416 numaralı telefondan veya Virtual.Reality@wuerth-industrie.com adresinden e-posta yoluyla ulaşın.

Etkinlik takvimi

Etkinlik takvimi

Etkinlik takviminde, Würth Industrie Service'in tüm etkinliklerini ve seminerlerini bir bakışta bulabilirsiniz. Müşteri günlerinden fuarlara, teknik forumlara, konferanslara, uzman seminerlerine, işbirliği etkinliklerine veya kültür&sanat konulu kalıcı sergilere kadar her tür etkinlik.