ORSY® raf sistemi - güvenli ve optimize edilmiş depolama

ORSY® raf sistemlerimiz, ihtiyaçlarınıza göre çeşitli ürün ve sarf malzemelerini depolamanızı ve tedarik etmenizi sağlar. Modüler tasarımı sayesinde, ihtiyaçlarınızı karşılamak için en uygun şekilde birleştirilebilir. Sizinle birlikte, çalışma durumunuza göre uyarlanmış özgün raf sisteminizi planlar ve sizin için kurarız. Önceki çeşitli seçeneklere genel bir bakış yapmak istiyorsanız ORSY® planlama aracını kullanın. Tesisinizdeki kullanılabilir alanı tanımlayarak, özgün ORSY® raf sisteminizi sanal olarak görüntüleyebilirsiniz. Planlama aracı çevrimiçi mağazamızın servis alanında bulunabilir ve giriş yaptığınızda kullanılabilir.

ORSY® raf modülleri

Ana Özellikler:

  • Ürünlere hızlı erişim
  • Şeffaf stok izleme
  • Özgün planlama
  • Etiketler
  • Yerleştirme
  • Sürekli bakım
  • Kalıcı ürün çeşitliliği kontrolü

 

Palet, karton ve kimyasal ürünler için raf sistemleri

ORSY® raf sistemimiz, depolama alanınızdan en iyi şekilde yararlanmak için optimize edilmiş kutular, kartonlar ve kimyasal ürünler için raf modülleri sunar.
 

Kutu sistemi
Kutu sistemi

İster yüksek tüketiminiz olsun, ister az depolama alanınız olsun ya da tam tersi, ORSY® konteyner sistemi tam ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirilebilir.

  • Tek kutu sistemi: düşük tüketimli montaj işyerleri için uygundur - yani konteyner dolum miktarı 20 günden fazla yeterli olduğunda.
  • Çift kutu sistemi: dalgalanan ancak düşük tüketimli montaj iş istasyonlarına uygundur. Bu sistemi genellikle kutu dolum miktarı 10 günden fazla yeterli olduğunda kullanırız. Bu sisteme KanbanLight da diyoruz.
  • W-KLT-/ W-KLT®2.0 sistemleri genellikle az miktarda depolama alanı olduğunda ve ürünler Kanban uyumlu olduğunda kullanılır. 1.25 m²'lik bir rafta 44 adet KLT 2115 veya 33 adet KLT 3215 kutusunu bulundurabilirsiniz.
Karton ambalajlama sistemi
Karton sistemi

Küçük parçalarınızı, yardımcı ve sarf malzemelerini şantiyede olduğu gibi farklı işyerlerinde kullanıyorsanız, ORSY® karton ambalaj sistemi sizin için uygundur. Bu ORSY® varyantı ile, sadece bir paketleme birimini alıp doğrudan çalışma alanınıza yerleştirebilirsiniz. Stabil malzeme ve kolay sızdırmazlık sayesinde ORSY® ambalajımız özellikle pratik olup aynı zamanda güvenli saklama sağlar.

Kimyasal sistem
Kimyasal elementler

Würth Industrie Service'in ORSY® raf bileşenleri sadece üretim gereksinimleri için küçük parçalar sağlamak için değil, aynı zamanda teknik-kimyasalürünlerinizin depolanması, kullanımı ve tüketimi için de uygundur.

Tehlikeli madde depolarında kullanım ve üretimde günlük ihtiyaçların karşılanması için idealdir. Ayrıca sprey kutularınızın aktif bileşenlerle ve basınçlı hava ile otomatik, ekonomik ve güvenli bir şekilde doldurulmasını sağlayan REFILLO®mat'ımıza iyi bir eklentidir.

 

İletişim

İletişim

Sizin için buradayız!

Bizimle +90 212 716 5200'ı arayarak ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz info@wurth-industrie.com.tr

İndir