Müşteriye özel ürün çözümleri
Ürünlerinize özen gösteriyoruz!

İster standart ister özel bir parça olsun: parça gereksinimlerinizin tamamıyla ilgileniyoruz.

Slogana sadık kalarak: Her şey tek bir kaynaktan

Ürünlerinize özen gösteriyoruz!

İster standart ister özel bir parça olsun: parça gereksinimlerinizin tamamıyla ilgileniyoruz.

Slogana sadık kalarak: Her şey tek bir kaynaktan

Mükemmel uyum: Uzmanlaştırılmış ürün çözümleri

Endüstriyel müşterilerimizi ürün yelpazesi ile 1.400.000'den fazla ürünle tam bir C-parça tedarikçisi olarak destekliyoruz. Çok çeşitli standart ürünlere ek olarak, müşterilerimize özel ve tasarlanmış parçalar ve tedarik ettiğimiz montaj parçalarının ötesine geçen eklemeli üretim teknolojileri gibi bireysel çözümler sunuyoruz. Uzmanlarımız fikir aşamasından seri üretime kadar uçtan uca destek sağlamaktadır. Tedarikçi denetçilerinden oluşan uluslararası network ve kapsamlı teknik uzmanlığımız ve kalite güvencemiz sayesinde , özelleştirilmiş ürün çözümleri için güvenilir ortağınızız.

 

Müşteriye özel ürün çözümlerimiz

3 Boyutlu Baskı

Seri numarası 1'den ürünler - Mükemmel uyum!

Katmanlı üretim uzmanlarımız, parça tasarımından 3D baskıya ve parçanın kalite güvencesine kadar müşterilerimizi desteklemektedir. Parçaların tasarımını, maliyetini ve verimliliğini optimize eden üretim süreçlerini ve malzemeleri seçiyoruz.

Küresel olarak faaliyet gösteren Würth Additive Group ile endüstriyel şirketler, eklemeli üretim alanında dünya çapında ürün ve hizmetlerimize güvenebilirler.

Dennis Birresborn, Teknoloji Departmanı Yöneticisi

 
"Würth Industrie Service, bileşenlerin geliştirilmesi ve uygulanmasına herhangi bir noktada dahil olabilir ve bitmiş parçaya giden yolda tüm alanlarda en son teknolojiyi kullanan bir proje ortağı olarak düşünülebilir. Her zaman yol gösterici ilkeye göre: hepsi tek bir kaynaktan."

Dennis Birresborn, Mühendislik Bölümü Başkanı

Özel ve tasarlanmış parçalar

Benzersiz özel ve tasarlanmış parçalar - Mükemmel uyum!

Standart parçalara ek olarak , farklı gereksinimler için özelleştirilmiş özel ve tasarlanmış parçalar sunuyoruz. Tornalama, frezeleme, soğuk şekillendirme, damgalama, kaynaklama, kenar kesme veya bükme - hepsini tek bir kaynaktan sunuyoruz. Uzmanlarımız fikir aşamasından seri üretime kadar size destek olmak için buradalar. Ayrıca ilk numune aşamasını destekliyor ve ürün serinizi son teknoloji tedarik sistemleri aracılığıyla tam olarak ihtiyaç duyulan yere teslim ediyoruz.

Teslimat ortaklarımızı seçerken yalnızca kalite ve teslimat güvenilirliğine değil, aynı zamanda sürdürülebilirliğe ve çevre standartlarına uyuma da önem veriyoruz.

Maximilian Rau, Özel ve Teknik Çizim Parçaları Uzmanı

 
"Özel ve tasarlanmış parçalar konusunda bir uzman olarak, doğru üretim sürecinin seçimi konusunda size tavsiyelerde bulunmaktan ve birlikte süreç ve montaj tasarımınızda yeni potansiyeller keşfedeceğimizden mutluluk duyarım. Küresel ve denetlenen tedarikçi ağımız dahilinde, projenizi uygularken kalite ve çevre standartlarımıza uygunluğu sağlamak için dünya çapında onaylı tedarikçilerimiz ve ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!"

Maximilian Rau, Özel ve Teknik Çizim Parçaları Uzmanı

Tedarikçi denetçileri ağı

Kalite tedarikçilerimizle başlar- Mükemmel uyum!

Yüksek bir kalite standardı ancak güvenilir tedarik ortaklarıyla çalışılarak oluşturulabilir. Bu nedenle Würth Industrie Service, Würth Grubu ile yakın koordinasyon içinde kritik bağlantı elemanları tedarikçilerini sistematik olarak denetleyen ve böylece gelişimlerine katkıda bulunan uluslararası bir tedarikçi denetçileri ağı kurmuştur. Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya'daki 30 yüksek nitelikli SQE (Tedarikçi Kalite Mühendisleri), üretildiği andan müşteri için lojistik merkezimizi ayrılıncaya kadar her ürün grubunu inceleyerek, belgeleyerek ve izleyerek tedarik ettiğimiz parçaların kalitesini garanti eder.

Dr. Uwe Hasselmann

 
"Tedarikçilere yerel olarak ulaşmak, önlemleri doğrudan değerlendirebilmek ve doğrulayabilmek anlamına gelir."

Dr. Uwe Hasselmann, Uluslararası Kalite ve Tedarikçi Yönetimi Başkanı - Endüstri Departmanı

Teknik uzmanlık

Teknik uzmanlık – Mükemmel uyum!

İster çok sayıda şubesi olan uluslararası bir kuruluş, ister güvenilir bir tedarikçi arayan küçük veya orta ölçekli bir şirket olun, bizimle ortaklık kurduğunuzda, teknik sorularınızda destek sağlayan ve işinize uygun ürünü seçmenizde size rehberlik eden dünya çapındaki tüm lokasyonlarımızdaki uzmanlara erişebilirsiniz.

Ayrıca bilgi birikimimizi de aktarıyoruz: Bağlantı teknolojisi alanında çeşitli konularda düzenli olarak teknik seminerler düzenliyor ve müşterilerimize çalışanları için bireysel eğitimler sunuyoruz.

Kalite yönetimini bütünsel ve süreç odaklı bir yaklaşım olarak değerlendiriyoruz. Tüm organizasyonumuz sürekli süreç, hizmet ve ürün iyileştirmeye odaklanmıştır, böylece tüm alanlarda müşteri özelliklerini sağlayan veya bunları fazlasıyla karşılayan kalite standartlarına erişiyoruz.

Bu nedenle DIN EN ISO 9001 ve DIN EN ISO 14001 uyarınca sertifikalandırılmış bir Entegre Yönetim Sistemi (IMS) kurduk. IMS'in sürdürülebilir bir şekilde uygulanması ve daha da geliştirilmesi, ürün ve hizmetlerimizin sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamaktadır.