Tedarik zincirinizde maksimum güvenlik
Tedarik zincirinizde maksimum güvenlik!

Yenilikçi sistemlerimiz, ürünlerimiz ve küresel varlığımız ile uzman bilgimiz sayesinde tedarik zincirinize özen gösteriyoruz!

Tedarik zincirinizde maksimum güvenlik!

Yenilikçi sistemlerimiz, ürünlerimiz ve küresel varlığımız ile uzman bilgimiz sayesinde tedarik zincirinize özen gösteriyoruz!

Tedarik Zincirinize Özen Gösteriyoruz

Güven duyabileceğiniz bir hizmet.

Bağlantı elemanları ve endüstriyel tedariğinizi güvence altına almak özellikle günümüzün zorlu tedarik zinciri çevresinde zor olabilir. Bizimle ortaklık kurduğunuzda, ihtiyaçlarınızı analiz etmekten malzeme akışınızı optimize etmeye, ürünleri sipariş etmeye ve son olarak ürünleri kullanım noktanıza taşımaya kadar, akıllı sistem çözümleri ve endüstriyel üretim, bakım ve onarım için 1.400.000'den fazla üründen oluşan özel bir C-Parçası yelpazesi ile sizinle ilgileniyor ve tedarik zincirinizi güvence altına alıyoruz. Bunu yaparken de tedarik zincirinin bütün süreçlerini optimize etmeye odaklanıyoruz.

 
Yaklaşımımız tedarik zincirinin kesintisiz ve güvenli olmasını sağlamaktır

Küresel varlık

Yerinde destek ve küresel varlık - Biz ilgileniriz!

WINWORK® şirketlerinin bir parçası olarak 40'tan fazla ülkede, dünyanın en saygın markalarından ve üreticilerinden tutarlı bir endüstriyel bileşen ve malzeme tedariği sağlamak için küresel satın alma gücünden yararlanabiliyoruz. Ağımız sayesinde size dünya çapında standartlaştırılmış süreçler, sistem çözümleri ve tutarlı kalite sağlayabiliriz. Buna ek olarak, küresel bilgi ve kaynaklara erişimimiz bize bir güvenlik yapısı ve geniş bir uzmanlık alanı sağlamaktadır.

Her müşteriyle, her ülkedeki ofis ve saha personeli tarafından kişisel temas noktası olarak ilgilenilir. Özgün sistem yöneticileri lojistik işlemleri için ayrıca sahada da mevcuttur.

Kişiselleştirilmiş Uzmanlık – Biz ilgileniriz!

1.750'den fazla uzmandan oluşan ekibimiz, tutarlı tedarik zinciri yönetiminin incelikleri konusunda zengin bilgi ve deneyime sahiptir. Kilit Müşteri Yönetimimiz endüstriye ve sektörün ihtiyaçlarına hakimken, destek ekibimiz de ürünlerin kullanım alanlarına oldukça hâkimdir.

Üretim hatlarınızı gözden geçiriyor, akıllı sistem çözümlerimiz tarafından toplanan tedarik verilerinizi yakından izliyor, şimdi ve gelecekteki tedarik ihtiyaçlarınızı anlamak için sizinle iş birliği yapıyoruz. Kişiselleştirilmiş yaklaşımımız sizin ihtiyaçlarınızı öngörmeye ve ürün seviyenizi optimize etmemizi sağlar.

Kişiselleştirilmiş Uzmanlık
Geniş Ürün Yelpazesi

Ürün çeşitliliği sayesinde temin edilebilirlik - Biz ilgileniyoruz!

Tedarik zincirinde yaşanan eksikliklerin ve gecikmelerin giderek yaygınlaştığı günümüz koşullarında, üretim sürecinizi anlayabilen ve sevkiyat hatlarını çalışır halde tutmanıza yardımcı olabilecek, ihtiyaç duyduğunuz malzemeleri temin edebilecek uzman bir ortağa ihtiyacınız olabilir.

Tedarikte eksiklik veya gecikme olması durumunda, ürün uzmanlarımız portföyümüzün diğer tedarikçileriden tedarik sağlayarak veya yedek ürünler sunarak tedarik sürecine uyum sağlamanıza yardımcı olabilir. Konveksiyonel bağlantı sistemleri ve bağlantı parçaları, DIN ve standart parçalar, çizime göre özel parçalar ile yardımcı ve işletme malzemeleri dahil olmak üzere ile yardımcı ve işletme malzemeleri dahil olmak üzere 1.400.000'den fazla üründen oluşan ürün yelpazemiz riski azaltmanıza ve esnekliği artırmanıza yardımcı olur.

Sistemler aracılığıyla otomatik yeniden sipariş oluşturma - Biz hallederiz!

Akıllı sistem çözümlerimiz montaj bileşenlerinizi ve endüstriyel sarf malzemelerinizi otomatik sipariş eder. Otomatik sipariş, stok seviyelerini manuel olarak takip etme veya siparişleri kendiniz verme ihtiyacını ortadan kaldırarak size zaman kazandırır ve insan hatası riskini azaltır.

Her sipariş takip edilir ve ürün tedarik bilgilerine erişmenizi sağlar. Destek ekibimiz bu verileri kullanır ve siparişleri ve teslimatları kullanım noktasına göre planlamak, stok seviyelerini optimize etmek, özelleştirilmiş tahmin bilgileri sağlamak ve tedarik zincirinizi güvence altına almak için sizinle iş birliği yapar.

Stok seviyelerinin dengeli tutulması sadece bir ürünün tükenme olasılığını azaltmakla kalmaz, aynı zamanda depodaki mevcut stok alanını boşaltır ve fazla stok maliyetlerini önler.

Etkin Otomatik Yeniden Sipariş

Güç bizde: Maksimum tedarik güvenliği son derece önemlidir.

>Üretim ekipmanları ve operasyon malzemeleri konusunda kapsamlı ortağınız oluyoruz. Sadece ülke çapında veya Avrupa genelinde değil, aynı zamanda dünya çapında! Bizi eşsiz bir C-Parçaları tedarikçisi yapan nedir? Ürün, sistem ve hizmet gücünü birleştiriyoruz ve böylece "hepsini tek bir kaynaktan" sunuyoruz. Marka vaadimiz olan "C-Parça. Kesinlik ile." sözümüzle, sürekli olarak maksimum süreç ve tedarik güvenliğinin yanı sıra maksimum sistem ve ürün kalitesi kesinliğine odaklanıyoruz. Artan dijitalleşmenin ardından, sizlerle ve teknoloji ortaklarımızla birlikte artık en üst düzeyde inovasyona sahip- otomatik, dijital ve temassız- süreçler ve sistemlerle ileriye bakıyoruz.