Parçanın ötesinde destek
Parçanın ötesinde destek

Müşterilerimize tedarik ettiğimiz montaj parçalarının ötesinde destek sunuyoruz.

Parçanın ötesinde destek

Müşterilerimize tedarik ettiğimiz montaj parçalarının ötesinde destek sunuyoruz.

Verimliliği artıran uçtan uca proses desteği

Global ağımız, mühendislik ve teknik desteğimiz, kalite kontrolümüz, eklemeli üretimimiz ve dijital envanter çözümlerimiz sayesinde müşterilerimize tedarik ettiğimiz montaj parçalarının ötesinde destek sunuyoruz. Organizasyon ve uygulamalarınıza göre özelleştirilmiş uçtan uca proses desteği sunarak maliyet tasarrufunda bulunmanız ve verimliliğinizi artırmanız için sistemlerinizi optimize etmenize yardımcı oluyoruz.

Global Ağ

Global Network

1945’ten beri özel bir aile şirketi olarak faaliyetlerine devam Würth Grubu 80’ten fazla ülkede faaliyet yürütmekte olup ve 83.000’den fazla çalışana sahiptir. Global bilgi ve kaynaklara olan erişimimiz sayesinde istikrarlı ve geniş uzmanlık alanı olan bir ağa sahibiz. Yerel ekiplerimiz de kişisel ilişkiler ve anlayışlar geliştirerek her müşterimizin ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar.

Mühendislik Desteği ve Teknik Destek

Mühendislik Desteği ve Teknik Destek

Temel hedeflerinize odaklanabilmeniz için Mühendis ve Teknik Uzmanlarımız size uygulamalarınıza göre kişiselleştirilmiş geniş sektör birikimi sunar. Ekibimiz tasarımdan son montaj aşamasına kadar ürün gözden geçirmeleri, gözle muayene, ergonomik ve proses akış iyileştirmeleri, parça güçlendirme çalışmaları ve daha fazlasını yaparak israfı azaltmak, hataları ortadan kaldırmak ve maliyetleri düşürmek için sizinle ortaklık kurar.

Eklemeli Üretim

Eklemeli Üretim

Eklemeli üretim (endüstriyel 3D baskı olarak da bilinir) çözümlerimiz müşterilerimize hızlandırılmış geliştirme süreleri, yüksek verimlilik ve uyarlanabilirlik ile düşük bir çevre ayak izi sağlar. Müşterilerimizin parçaların tedarik zincirinden gelmesini veya fiziksel olarak stoklanmasını beklemeden, istendiğinde her zaman basılabilecek bir parça dosyaları envanteri tutmasını sağlayarak fiziksel ve dijital envanteri birbirine bağlarız. Ürün tekliflerimiz arasında endüstriyel 3D yazıcılar, sarf malzemeleri ve 3D tarayıcılar yer almakta ve hizmetlerimiz arasında da ekibinize yönelik 3D mühendislik desteği ve eğitimi bulunmaktadır.

Kalite Kontrol

Kalite Kontrol

Würth Entegre Kalite; Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya’da bulunan 25’ten fazla Kalite Mühendisi Tedarikçisi ağından oluşmaktadır. Kalite Mühendislerimiz tedarik ettiğimiz, denetlediğimiz ve belgelediğimiz tüm parçaların kalitesini temin eder ve her parça lotunu üretim yerinden, müşterilerimiz tarafından teslim alınmak üzere dağıtım merkezlerimizden çıktığı noktaya kadar takip eder. İstediğiniz özelliklerin karşılanmasını sağlamak için size özel bir kalite programı sunabilir ve basit boyutsal yerleşimler ve uygunluk sertifikalarından karmaşık ve derinlemesine gerekliliklere kadar her türlü kalite kontrolünü sunabiliriz. İş proseslerimize yönelik açık dokümantasyon ve spesifikasyonlar sayesinde güvenilir prosesler, güvenli tedarik ve sürekli yüksek ürün kalitesi sunuyoruz.

Teknik ürün danışmanlığı ve bağlama teknolojisi

Bizimle çalıştığınızda daima yanınızda duran güçlü bir iş ortağına sahip olursunuz. Uzmanlarımız teknik uygulama ve tasarım iş akışlarında size danışmanlık ve destek sunmaktan memnuniyet duyar. Birlikte pratik ve verimli çözümler geliştirebiliriz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli!

Odak noktamız:

  • Mevcut uygulamaları denetlemek ve optimize etmek
  • Parça çeşitliliğini azaltmak için standartlaştırma
  • Yeni ve mevcut uygulamaların değiştirilmesine dayalı maliyetleri azaltmak
  • Bağlama teknolojisi alanında bilgi transferi, örneğin Bağlama Elemanları Akademisi eğitimlerimizle
Akredite test laboratuvarıyla iletişime geçin

İletişim

Bizimle +90 212 716 5200 numaralı telefon üzerinden veya
info@wurth-industrie.com.tr adresine e-posta atarak iletişime geçebilirsiniz.

İndirilebilir İçerikler