Yorgunluk önleyici paspaslar: işyerinde daha fazla ergonomi ve konfor için

Üretim ve montaj istasyonlarında ayakta çalışmak ayakta sabit konumda çalışmak yaygın bir durum olduğu için, hareket olanağı çok azdır ve bu nedenle çoğu zaman çalışanların verimliliği ve sağlığı üzerinde olumsuz bir etkiye neden olabilir.

Çalışma paspasları hareketi teşvik eder ve dolaşımı güçlendirir

Yorgunluk önleyici paspaslar bu olumsuz etkilerin çoğunu önler. Paspasın esnek yüzeyi, ayakların neredeyse algılanamayacak şekilde uyum sağlamasını sağlar. Ayak ve baldırlardaki kaslar kasılır, ayakları sürekli hareket halinde tutar ve koşmaya benzer şekilde kalbe ve damarlara kan pompalar. Bu, dolaşımı güçlendirir ve konsantrasyon azalmasına ve hatalara neden olan yorgunluğu giderir. Ek olarak, yorulma önleyici paspaslar, uzun süre ayakta dururken sırt ve eklemleri korur, gerginliği ve sırt ağrısını azaltır ve böylece çalışanların sağlık ve memnuniyetini sürdürülebilir bir şekilde artırır.

Yorulma önleyici paspaslar nedeniyle düşme ve kayma riski azalmış olur

Yorulma önleyici paspaslarımız ayakta duran iş istasyonlarındaki güvenliği de artırır. Kaymayı önleyici özellikleri ve eğimli kenarları, çalışanların kayma, tökezleme ve yaralanma riskini azaltır. Ayrıca, görsel vurgulama için sarı güvenlik işaretli varyantlar sunuyoruz.

Yorulma önleyici paspasları çevrimiçi mağazamızdan sipariş edin

Online mağazamızda çeşitli gereksinimler için çok çeşitli yorulma önleyici paspaslar, yalıtım paspasları ve kir tutucu paspaslar bulacaksınız. Ürün yelpazemiz bahçe ürünleri, tek paspaslar ve modüler karo sistemlerini içermektedir.

Rahat bir çalışma ortamı için diğer çözümler

 

 

İletişim

İletişim

Sizin için buradayız!

Bizimle +90 212 716 5200'ı arayarak ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz info@wurth-industrie.com.tr

 

İndir