WINWORK® Würth Endüstriyel Ağı -
Endüstriyel müşteriler için uluslararası tedarik

Würth Endüstriyel Ağı WINWORK®, dünya genelinde üretim tesislerine sahip endüstriyel müşterilerimizin bireysel ve kültürel taleplerini karşılamak üzere stratejik olarak koordine edilmiş küresel bir Würth endüstriyel şirketler ağıdır.

WINWORK, dünya genelinde birden fazla yerde faaliyet gösteren müşterilerimiz için tek bir ortak olarak hareket eden 40'tan fazla ülkede 60'tan fazla şirketten oluşmaktadır. Bu entegre yaklaşım kapsamlı ve kişisel danışmanlık, hızlı ve sorunsuz bilgi aktarımı ve müşterilerimizin uluslararası ürün hatlarında C Parçası çözümlerinin sorunsuz bir şekilde entegrasyonunu ve uygulanmasını sağlar. Küresel bir şirketle ortak olarak sürekli yüksek bir kalite standardında en yüksek seviyede adanmışlık ve destek alacağınızdan emin olabilirsiniz.

www.win-work.com

WINWORK

WINWORK® üç bölgeden oluşur ve birçok küresel iş faaliyetinin merkezinde yer alır:

WINWORK® EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika)

Würth Endüstriyel Ağı EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) tüm Avrupa bölgelerinde, Orta Doğu'da ve Afrika'da hızlı teslimat sunar. Avrupa Lojistik Merkezi'nden Almanya'daki Würth Industrie Service müşteri hizmetlerinin yanı sıra Polonya, Hollanda, İsviçre ve İngiltere'de ürün malzemesi lojistiği ve tedarikinden sorumludur. Müşterilerimizin güçlü endüstriyel entegrasyonu, hizmetimizi Almanya'dan sunmamızın temel nedenidir. Tutarlı uluslararası C Parçası tedarik hizmetleri sunmak için Batı Avrupa pazarına Bad Mergentheim'daki merkezimizden hizmet veriyoruz. Bu, size de yansıttığımız sinerjiden en iyi şekilde faydalanmamızı sağlıyor.

WINWORK® Amerika

WINWORK® Amerika ABD, Meksika ve Kanada'daki şirketlerden oluşuyor. Kuzey Amerika Würth Industry'deki (WINA) ulusal hesap yöneticileri, birden fazla konumda faaliyet gösteren müşteriler için tek bir iletişim noktası olarak görev yapıyorlar. Tüm WINA şirketlerindeki faaliyetlerin yanı sıra diğer ülkelerdeki kilit müşteri yöneticilerini koordine ediyorlar.

Genel merkezi São Paulo metropolitan bölgesi Sao Bernardo'da bulunan Brezilya şirketi SW Industry, Güney Amerika'daki endüstriyel üretim müşterilerine hizmet veriyor.

WINWORK® Asya/Pasifik

Würth Industry, Asya Pasifik bölgesindeki müşterilere daha iyi standartlaştırılmış C Parçası çözümleri sunmak amacıyla Avustralya, Çin, Hindistan, Malezya, Yeni Zelanda gibi stratejik ve gelişmekte olan pazarlarda şirketler ve birimler kurmuştur.

Würth Endüstriyel Ağı Asya/Pasifik organizasyonumuzun özel bir bölümü Şanghay'daki (Çin) merkezi satın alma ofisimiz ve merkez laboratuvarımızdır.