Her zaman bir adım önde - En yeni akıllı tasarımlarımız

iDISPLAY

iDISPLAY - Sistemlerin birbirine entegre edilmesi

Günümüzde iletişim kurma, bilgi aktarma, satınalma gibi faaliyetleri çok farklı yürütmekteyiz. Dijitalizasyon sosyal yaşamı, siyaset ve ekonomiyi şekillendirmektedir.

iDISPLAY ve CPS®MOBILE çalışmalarını Fraunhofer Enstitüsü-Institut für Materialfluss und Logistik IML kurumu ile ortaklaşa yürütmekte olan Würth Industrie, C-Parça Yönetimi için Industrie 4.0' ı pazara sunmuştur. Bu etiket sistemi sadece çok amaçlı kullanıma uygun olmakla kalmayıp, mobil cihazlarla iletişim kurması sağlanarak şeffaf veri ve bilgi akışını gerçekleştirmektedir.

 

iBin®

iBin® - Dünyada ilk akı llı Kanban-Kutusu

Ocak 2013 yılında malzeme yönetiminde devrim yaratacak optik sipariş sistemini endüstrinin kullanımına sunduk. Kutuya entegre edilmiş kamera ile iBin® akıllı Kanban kutusu; anlık kutu içi miktarı tespiti, olması gereken dolum adedi ve otomatik sipariş açma yeteneği ile donatılarak malzeme yönetiminde otomasyon sağlanmıştır. Böylelikle üretim hattının ihtiyacı olan cıvata gibi bağlantı elemanları sadece just-in-time sevkiyata uygun olmakla kalmayıp, doğru zamanda anlık kutu içi miktar tespiti yapılarak üretimin aksamaması yolunda önemli bir adım atılmıştır.