WÜRTH INDUSTRIE SERVICE ENDÜSTRİYEL HİZMETLER PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ
ŞİRKET PROFİLİ

Silivri/İstanbul'da yer alan tesislerimizde Türkiye genelinde çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren büyük şirketlere yönelik özel c sınıfı bileşen çözümleri sunmak üzere çalışarak müşterilerimizin stok azaltma, tedarikçi azaltma ve yalın imalat hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Şirket profili Wurth Industrie Service Türkiye

Özelleştirilmiş C Parçası Çözümleri

"CPS® – C-Parts Solutions" markası altında endüstriyel üretim şirketlerine tarayıcı destekli raf sistemleri, otomatik elektronik sipariş sistemleri veya Kanban kasa sistemleriyle zamanında tedarik gibi özelleştirilmiş lojistik satın alma ve tedarik konseptleri sunuyoruz. Bu konseptlerimizle müşterilerimizin üretim hatlarına doğrudan teslimat olanağından yararlanmasını sağlıyoruz. Kanban sistemleri ile yenilikçi lojistik çözümlerimize patentli kasa ve RFID teknolojisini ekledik.

C Parçaları. Kesinlikle.

Müşteri için maksimum tedarik ve işleme güvenliği ile maksimum sistem ve ürün kalitesi güvencesi, teslimat konseptlerimizin öne çıkan özellikleridir. "6 R" kuralı, (doğru miktarda ve kalitede doğru ürünü doğru zamanda doğru konuma teslim etme) tedarik güvenliğinin günlük faaliyetlerimizin merkezinde yer almasını sağlar. Kanban tedarik, kasalı lojistik ve teknik uygulama danışmanlığı alanında müşteri odaklı ek geliştirmeler, şirketin büyük ulusal ve uluslararası şirketlere yönelik yüksek yenilikçi gücünü destekler.

C Parçaları ürün yelpazesi

1.000.000'u aşkın ürün kaleminden oluşan özel ürün yelpazesi, profesyonel ve endüstriyel C Parçaları tedarikimizin temelini teşkil eder: DIN ve standart parçaların yanı sıra, ürün yelpazesi ayrıca bağlantı ve sabitleme elemanlarını, özel parçaları ve müşteri gerekliliklerine uygun teknik çizimlere göre tasarlanmış parçaları, operasyon parçalarını (MRO) ve çok daha fazlasını içerir.