İletişim formu

Sorularınız için +90 212 716 52 00 numaralı telefondan ya da bu adrese e-posta göndererek bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Mesajınızı aşağıdaki forma girin ve "Gönder" düğmesine tıklayın. Bir Würth çalışanı sorunuza en kısa süre içinde yanıt verecektir.

Würth Industrie Service belgeler içinde yer alan kişisel verileri, talepleriniz üzerinde çalışma yapmak için kullanmaktadır.

Lütfen belgeler içindeki doldurulması zorunlu işaretli alanlara dikkat ediniz.

Doldurulması zorunlu alanlardaki bilgiler için hukuki dayanak, Alman Veri Koruma-Temel Yönetmeliği DSGVO‘ nun Art. 6 Abs. 1 lit. b bendine göre sözleşme öncesi tedbirlerin uygulanmasıdır.

Kendi iradenizle iletmiş olduğunuz veriler, Alman Veri Koruma-Temel Yönetmeliği DSGVO‘ nun Art. 6 Abs. 1 lit. F bendinin esasına göre gerçekleşmektedir. Sonrasında veriler kendi çıkarlarımızın korunması doğrultusunda kullanımımıza açıktır. Sizlerle, müşterilerimizle irtibat halinde olmak suretiyle danışmanlık kalitemizi yükseltmek ve olası sorularınızda daha basit iletişim sağlamak, kendi çıkarlarımızın esasını teşkil etmektedir.

Tarafınızdan talep edilen girmiş olduğunuz veriler, tarafımıza yöneltmiş olduğunuz soru ya da iletişim sağlanması gereken durumlar için kısıtlı olarak muhafaza edilmekte; sonrasında ise silinmektedir.

Verilerin korunması ile ilgili özellikle kişisel haklarınıza ait bilgilendirme, düzeltme, silme, verilerin kullanımının kısıtlanması, itiraz ve şikayetler gibi konular hakkında, Veri Koruma Beyanı başlığından daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Verilerin korunması ile ilgili “Gizlilik Bildirimini “ okudum.

​ ​