Würth tarayıcı

Würth tarayıcımız gereksinimlerinizi kaydetmeyi çok kolaylaştırır!

Würth tarayıcı — tarayıcı tabanlı sipariş sistemleri

Würth tarayıcı çevrimdışı sistemler ile çevrimiçi sistemler arasında bağlantı kurar.

Barkodlar istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde yakalamak için kendi lazer tarayıcınızı kullanın. Yalnızca raftan, ORSY® ambalajından ya da katalogdaki barkoddan ürün kalemi bilgisini okuyarak

veri aktarımı gerçekleştiği anda gerekli tüm sipariş bilgilerini çevrimiçi olarak kullanıma sunar. Siparişiniz verilene kadar tüm ürün kalemlerini cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Kaydedilen bilgiler Würth çevrimiçi mağazadaki alışveriş sepetinize aktarılır. Burada bilgileri kontrol edebilir ve uygun bir zamanda sipariş verebilirsiniz. Maliyet merkezi, sipariş numarası, parça numarası ve teslimat adresi atama seçenekleri satın alma emrinin iç süreçlerinizle doğrudan uyumlu hale getirilmesini sağlar.

Sipariş verme

Tek bir düğmeye tıklayarak siparişinizi doğrudan sistemimize aktarabilirsiniz. Sipariş onayı tarafınıza anında gönderilir. Ürün, seçilen ayarlarınıza ve kayıtlı adreslerinize göre teslim edilir.

Kullanabileceğiniz diğer seçenekler: çalışan yönetimi, maliyet merkezi tahsisi, teslimat adresi yönetimi, envanter, bütçe tahsisi, onay iş akışı